femei la 40 de ani

by: alexandras
cat o fi de usor pentru o femeie de 40 de ani divortata sa o ia de la capat? de unde mai gasesti puterea sa crezi ca mai poate fi bine sau ca ai timp ca=ti cladesti alt camin?

cold_as_ice

cold_as_ice

Cunosc

09 Nov 2010, 10:35

o femeie care are 42 de ani si doi baieti gemeni si a terminat divortul acum 2 luni. Mi-a zis ca este puternica pt baietii ei si ca o va lua de la capat, cu un barbat care sa stie sa o aprecieze cu adevarat...

ladyx

ladyx

buna

05 Nov 2010, 16:56

O femeie este puternica din toate punctele de vedere mai ales la 40 de ani pt ca stie ce vrea si ce poate asa ca fruntea sus si nu dispera pt ca poate viata ta adevarata incepe acuma dar trebuie sa fii cu picioarele pe pamant si sa nu iti plangi de mila...

nu stiu

04 Nov 2010, 23:43

nu stiu de unde gasim puterea sa o luam de la capat, dar nu avem incotro, o facem, la orice varsta.

scorpion_girl

scorpion_girl

Totul sta

03 Nov 2010, 08:46

in puterea ei de a o lua de la capat. Sunt femei care se simt terminate la 25 si femei care iau viata in piept la 50, nu la 40.

Daca esti puternica, independenta si optimista, atunci ai toate sansele sa iti recladesti viata.

O problema ar fi, intr-adevar, cu copiii, daca nu ai pana acum si vrei, pt ca din pacate organismul nostru tine cont mai mult de varsta biologica decat de cea mentala. Dar si acolo exista solutii...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.