fosta iubita a sotului

by: tavita
cand l am cunoscut suferea dupa o fosta relatie care era inca in recenta in sufletul lui am inceput sa i pun imtrebari si mi a raspuns cu lux si amanunte de aproape toata relatia m a durut ingrozitor sa stiu ca a s a culcat cu alta mai ales pe care a iubito imi spunea ca era f frumoasa imi spune si acu chiar daca suntem casatoriti si avem copil cand ne certAM SI II SPUN CA ERA O CURVA CA L A INSELAT PARCA CAND II AUDE NUMELE SE TOPESTE IAR EU MOR DE GELOZIE STIU AM FACUT RAU SA RASCOLESC TRECUTUL CREDEAM CA E AL MEU DOAR AL MEU DAR A FOST SI LA ALTELE NU STIU CE SA MAI CRED NU STIU DACA A UITATO SAU INCA O IUBESTE PTR PREA IMI POVESTETSTE DE EA CHIAR DACA II SPUNE ALTE NUME EU STIU CA DE EA E VORBA ACCEA GABI CINEORI AS VREA SA UIT DE EL SI SA MI REFAC VIATA PTR CA NEINCREDERA IN SFASIE RELATIA I AM VAZUT RECENT O POZA SI AM VAZUT CA NU E ASA DE FRUMOASA CUM ZICEA DAR CAND CA MA GANDESC CA A STAT 3 ANI CU EA .ASS VREA SA MI DA TI UN SFAT CE SA FAC SA RENUNT CHIAR DACA AM UN COPIL SAU SA STAU CU NEINCREDEREA

venturer

venturer

au...

21 Ian 2009, 17:56

stai k am gresit genu:P...scuze

venturer

venturer

ai grija

21 Ian 2009, 17:51

nu fi prostu ei...cel mai destept renunta primu

tavita

tavita

mersi

21 Ian 2009, 10:44

mersi ptr sfat...pana la urma o viata si daca e sa fie ceva e daca nu adiooooo

venturer

venturer

dragostea e boala grea...

21 Ian 2009, 01:55

poate k trebuie sa-si faca damblaua...sa vada k nu e cine stie ce respectiva...acum si k aveti un copil se simte limitat complet si pt un barbat e grav(asta dak nu iubeste pe cine il ingradeste)...fa-l sa se simta prost k se mai gandeste la ea...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.