i need some advices

by: marian_mano
am o relatie care merge foarte bine in momentul de fata, sunt cu persoana respectiva de aproape 2 ani, ne iubim, dar totusi, nu pot scapa de gelozie. stiu ca ma iubeste, mi-a spus-o de atatea ori, mi-a dovedit-o, dar tot sunt gelos, desi am incredere ca nu ma inseala niciodata. am mai fost despartiti de 2 ori cam o saptamana dupa primele 2 luni si apoi inca aproape o luna si ceva dupa un 20 de luni. ce as putea sa fac sa scap de chestia asta ca nu mai suport..? am inceput sa fac ca pe un rival chiar aproape toti baietii pe care ii cunoaste si vreau sa scap de asta..

gya_baby

gya_baby

te`nteleg

19 Sep 2007, 21:14

si eu am trecut prin asa ceva cu iubitul meu dar dupa multe certuri si despartiri am decis sa imi schimb acest comportament.Cand te apuca gelozia incearca sa te gandesti ca doar tu existi pt ea,ca ea sta cu tine nu cu ceilalti baieti,ca este indragostita de tine si tot asa...fii optimist,ai incredere in tine si in ea,gandeste-te la relatia voastra...trebuie sa scapi de gelozia asta si sa te simti mandru ca o ai ca iubita si fii sigur pe tine.te pup si multa bafta,sper sa reusesti

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.