i need some help

by: marian_mano
sal 2 all... as vrea si eu cateva sfaturi... sunt cu o fata de vreo 2 ani si ceva, dar relatia noastra a fost destul de ciudata... am fost impreuna, apoi ne-am despartit, apoi iar impreuna si tot asa.. pana acum un an cand ne-am despartit... dar am continuat sa ne vedem, desi mi-a spus ca nu ma mai iubeste... desi... cu o zi inainte de a termina relatia asta ma iubea foarte mult... nu pot sa inteleg cum de totul s-a dus in doar o zi... si... de atunci pana acum ne vedem in continuare... dar ea spune ca nu ma iubeste, desi ma saruta, si intr-o zi simteam ca vrea sa fie a mea, dar... tot nu pot sa inteleg ce se intampla... am nevoie de ajutor... merci

fionda_rizzo

fionda_rizzo

pai...

08 Feb 2008, 00:15

ii este mila de tine ,de aia ti a mai zis k te iubeste dar sunt sigura ca ei ii place de altul si nu vrea sa te raneasca sau nu tea iubit niciodata...si si -a dat seama ,depinde si ce varsta aveti voi....lasa-o...o sa iti gasesti alta foarte curand

marian_mano

marian_mano

r

18 Ian 2008, 09:57

eu ma gandesc ca a doua varianta ar fi mai... pe aproape... poate ca vrea sa fie libera si totusi vrea sa fie cu mine... nu stiu ce sa mai cred

red_angel88

red_angel88

buna

17 Ian 2008, 13:48

1. Oare are probleme in familie gen amenintari care sa o forteze sa nu vrea sa te vada?
Mie mi se pare clar ca ar vrea sa fie cu tine dar ceva sau cineva din anturajul ei o impiedica.
2. Ori isi doreste sa fie libera si totusi cu tine. Esti un barbat gelos? Si nu i-ai acordat suficienta libertate?
astea sunt cele 2 pareri ale mele dar asta nu inseamna ca sunt corecte. eu doar presupun
mult noroc

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.