in sfat

by: enulia
ufffffff nu stiu ce sa fac .. sunt cu unu berbec de 1 an de zile il cunosc de 2 ani jumatate dar nu a fost nimik intre noi pt k el nu se hotara deoarece diferentza de varsta intre noi este cam maricik eu am 19 ani iar el face 35 :(dar pt mine nu conteaza cred ca tzin la el ,spun cred pt k pot sta si fara el ,adik daca nu vb o nu am nimic .. nu ii simt lipsa cum sar spune...eu sunt zodia varsator... pana acum ma intzlegeam ok cu el, chear ma miram si eu ,de vro 2 saptamani se ascunde de mine si nu stiu de ce primeste mesaje de la o tipa si imi spuen k e de la un prieten isi da tel pe silentios si chear nu stiu de ce pt k el nu vrea sa imi dea explikatii .. si de la un tp ne certam pe baza acestor lucruri ...ce trebuie sa fac ? ma voi despartii de el?el a zis k nu dar nu sunt sigura niciodata ,el vrea sa ne casatorim sa facem si un copil imi palce ideea dar nu cred ... nu stiu de ce :(( cine ma ajutaaaaaa:(((

enulia

enulia

....

17 Ian 2009, 15:05

in general el se poarta f frum cu mine imi face toate poftele .imi cumpara cadouri .etc...dar nu vreau sa cred ca imi face cadouri doar sa ma tzina langa el

enulia

enulia

....

17 Ian 2009, 15:04

mi-e mi-ar place sa se inta plamle(sa am famile ,copii cu el)el zice ca asa va fii dar nu vreau sa cred foarte mult in asta pt k poate peste ceva tp ma dezamagste si nu vreau sa sufar :( k am mai suferit o data si nu vreau sa repet (am stat 3 luni inchis sa in casa k nu aveam chef sa ies afara nu k ma tzine cineva in casa).. poate deasta dau si impresia si cred eu ca nu il iubesc pt k nu vreau sa mai sufar:(

35 de ani

16 Ian 2009, 22:49

nu inseamna neaparat ca e si matur. De ce te legi la cap cu un barbat care te minte, pe deasupra e cu mult mai in varsta ca tine?

aurali

aurali

o părere

16 Ian 2009, 21:39

nu iti dau un sfat dar parerea mea este ca nu aveţi nici un viitor împreună...tu esti magulită că un bărbat matur are o relaţie cu tine, el este magulit ca o fată atât de tânără il apreciază, dar nu te ia in serios dacă nu vrea să iţi dea explicaţii, nu te respectă suficient cât să ţină cont de părerea ta. Diferenţa nu constă atât din anii care vă despart ci din modul cum priviţi viaţa, fiecare o vede altfel şi are alte aşteptări. Tu chiar te vezi alături de el, cu copii, cu responsabilităţile si sarcinile care le presupune o casă şi o familie? asa iţi doreşti, asta aştepţi "acum" de la viaţă? la 19 ani?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.