inselat de sot

by: creataxxx
M-AM CASATORIT LA 19 ANI.PE SOTUL MEU L-AM CUNOSCUT LA 17 ANI SI JUMATATE.EU AM FOST VIRGINA.DUPA 1 AN SI JUMATATE NE AM CASATORIT.EU POT SA SPUN CA CU TOATE CA NU AM MAI AVUT RELATII ,IN PAT SUNT INVENTIVA SI CREATIVA SI DESCHIS LA ORICE .ACUM AM 21 DE ANI ,LUCREZ IN DOMENIUL BANCAR,SUNT FRUMOASA ,MA SIMIT IMPLINITA.
DUPA 3 ANI DE RELATIE ,INTR-O SEARA SOTUL MEU ,BEAT FIIND,II MARTURISESTE LA VARUL LUI CA NU ,M-A INSELAT 2 ANI DE ZILE.MAI MULT NU AM AUZIT.NOI FIIND IMPREUNA DE 3 ANI,AM DEDUS CA M-A INSELAT. ULTERIOR L-AM INTREBAT DESPRE ACEST LUCRU.A NEGAT.DUPA MULTE BATATI DE CAP DIN PARTEA MEA A SPUS
: AI DOVADA ? DACA NU AI DOVADA SA TACI.
DECI CE SA INTELEG ?
DE CE AR FII FACUT ASA CEVA ?
CE MOTIV AR AVEA ?
CE MA SFATUITI SA FAC ?
ACASA NU L-A SUNAT NIMENI ,SAU PE MOBIL.
NU REUSES SA INTELEG LOGICA ,DACA EXISTA ASA CEVA.

vanghelis007

vanghelis007

Despre inselat

22 Mar 2009, 08:41

Suzuka plangea pe banca in parc.O vede prietena ei cea mamoasa, Vera, se apropie, o ia in brate si ii da un servetel sa isi stearga nasul care se umflase si se facuse cat o gutuie.
-De ce plangi draga mea?
-Cum sa nu plang, daca m-a inselat...
-Ce ticalos poate sa fie barbatul tau.
-Dar nu m-a inselat el..-plange mai departe Suzuka printre sughituri.
-Dar cine?
-Costel.
-Lasa draga, ca toti barbatii sunt porci.
-Si al tau?
-Sigur.Altfel de ce l-as insela?

seagull

seagull

nu iti mai face ganduri aiurea

20 Feb 2009, 14:49

daca nu ai alte dovezi cu exceptia unei vorbe spuse la betie atunci mai bien las-o moarta.

ladybug

ladybug

daca era beat

19 Feb 2009, 18:02

o fi confundat 2 cu 3. stii, se mai intampla. dupa cum spune si el, daca nu ai dovata, si pana acum n-ai suspectat niciodata nimic atunci las-o asa. e posibil sa fi fost doar un lucru spus la betie. nu are rost sa iti otravesti casnicia cu suspiciuni nefondate.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.