ne uram si ne iubim in egala masura

by: alexandras
am intalnit un tip acum 2 ani de zile cu care am si iesit putin insa nu s-a legat nimic. intre timp am avut o relatie de 1 an de zile cu altcinvea dar nu a mers. ne-am intalnit dupa asta si am vrut sa vad daca ne potrivim sau altele. insa cat suntem impreuna e ok apoi cand plec acasa parca uit efectiv de el. nu ma atrage nimic la el si totusi de fiecare data cand da un semn ii raspund la el. el e putin confuz iar eu nu sunt convinsa daca il vreau sau nu.

uneori simt ca l-as putea iubi iar alteori il urasc de moarte.

ce as putea face?? sa uit de tot de el..sau sa incerc sa fac un pas..mai departe?

babytree

babytree

..

06 Iul 2009, 13:27

eu zic sa o lasi balta. ai nevoie d elinistite la un moemnt dat. si iubirile astea nascute din ura nu sunt pure si nici bune

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.