nelamurire mare

by: julieeeta
eu am 20 de ani prietenul meu 22.ne cunoastem de 5 luni de 2 suntem impreuna.am dormit de cateva ori impreuna...ne jucam ne sarutam si cum se incing treburile el imi spune ca ii e somn se intoarce cu spatele la mine si adoarme...ce sa fac ?ce sa cred?e complexat de ceva?(oricum impotent nu cred ca e ,pt ca ma "saluta "cineva cand ne jucam...d.c se abtine?ce vrea?

...

25 Iun 2008, 23:34

"se mai uita si la om"

julieeeta

julieeeta

nelamurire

24 Iun 2008, 18:03

multumesc oricum .....si totusi care e cealalta parere ?la modul cel mai sincer si cel mai serios ? :) poate e mai bine sa stiu

pain

pain

``poate simte ceva``

23 Iun 2008, 23:49

Crede ca nu esti pregatita sau e complexat de vreun gest de al tau si se retrage cu bun simt.Asta ar fi o parere de a mea cealalta nu vrei so auzi :).

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.