nevoie de ajutor..urgent..

by: dadalici
va rog frumos ajutati-ma..eram azi la water park(evident in costum de baie) si ma sarutam cu prietenul meu si el imi punea mana pe fund..NIMIC mai mult.si la un moment dat se opreste si imi zice ca s-a intamplat ceva[respectiv ejaculase in pantaloni de baie respectiv aia dubli si umpic mai lungi sau cum s'or mai numi].mie frica sa nu fi ramas insarcina exista acest risc?ce ar trebui sa fac?..mentionez ca nu am un ciclu regulat.(dar ar cam trebui sa imi vina)..va rog am nevoie de ajutor urgent.

...

22 Iul 2008, 23:01

vroiam sa spun asta la inceput, dar e bine si acum:
ai intr-adevar nevoie de ajutor, chiar urgent.

dadalici

dadalici

..

01 Iul 2008, 17:44

nu am de ce sa scap de el doar din cauza asta..din mai multe motive..unu dintre ele fiind k e pentru prima data cand facem ceva de genu asta[valabil pentru aman2] si din cate mai stiu si eu..e o chestie care se deprinde in timp..
am 16 ani dak e chiar atat de important, doar ca profesoara de biologie in cls a7a a zis ca suntem suficient de informati ca sa ne mai vb si ea despre asta..car despre google si toate metodele de informare tocmai din cauza asta pun tot felu de intrebari pentru ca am gasit cazuri care mai de care..inteleg ca voi aveti o varsta mai inaintata ca a mea, sau ca ati facut anatomie in generala/liceu sau mai stiu io ce, dar v-as fi recunoscatoare sa nu ma mai tratati de sus doar ca pun anumite intrebari..pentru ca, daca tot o luam pe partea asta a povestii, am intrat pe google si am ajuns aici..si..nu cred ca v-ati nascut nici voi invatati.

amalia_07

amalia_07

.

01 Iul 2008, 17:12

Ar trebui sa ne spui cati ani ai... daca nu ai facut inca anatomie la scoala in clasa a 7-a atunci ai o scuza..... dar mi-e greu sa cred ca esti o pustoaica de 12-13 ani... oricum scapa de prietenul tau.. e mult prea "usuratic"

Re: Dadalici

27 Iun 2008, 15:48

IÅ£i explic cat de frumos pot.
Sunt unele informaţii care ţin de cei 7 ani de acasă, de o educaţie (măcar precara) pe care ţi-o oferă părinţii sau pe care o primeşti la orele de cultura civica, sunt mici aspecte pe care si cel mai plin de ecou creier le poate deduce involuntar din orele de biologie din clasa a 7-a (perpetuarea speciei).
Mai sunt totodată si unele informaţii care pot fi găsite la fel de usor cum îţi găseşti ochelarii de pe nas (vestitul Google). E clar ca acum nimeni nu se mai jenează de nimic iar bunul simt e cat dobânda la banca, dar indiferent de natura situaţiei in care te afli, nu strica sa gândeşti cu o secunda mai mult, înainte de a ridica o "problema" si a pretinde ca e nevoie de ajutor.
Uite, FatLip ţi-a spus cat de cat bine, si ţi-a mai dat si un sfat bun pe deasupra.

fatlip

fatlip

Hai sa fim serios !

26 Iun 2008, 12:03

1. Odata ce el a ajculat .. in chiloti si nu te`a penetrat si anume nu ti`a introdus penisul in vagin ca mai apoi sa ejaculeze in interiorul tau sansele ca tu sa ramai insarcinata sunt..ZERO cu litere mari!
2. Daca el numa a fost sarutat de tine si cu mana pe "funduletul" tau..si baiatul s`a scapat in pantalonii..sfatul meu este sa`ti cauti alt baiat cu un astfel de baiat care isi da drumul dupa un sarut si cu mana pe fundul tau...ce sa mai zicem atunci cand o sa fiti goi + ca el o sa`ti puna pana la vagin sau sani .. iti dai seama ca nu vei fi satisfacuta ca el nici nu te va penetra si si`a dat drumul deja.
3. Cati ani aveti amandoi de curiozitate ?
Daca te mai pot ajuta cu ceva da un post replay si iti voi da raspuns ! O zi buna.

dadalici

dadalici

mersi

25 Iun 2008, 23:53

stii k mai sunt persoane kre posteaza tocmai pentru k nu intlg diferite chestii..daca tu esti atat de cunoscator explica'le frumos altora nu ii face prosti sau mai stiu io ce..mersiiii:)

...

25 Iun 2008, 23:33

Tu sigur nu ai ramas, dar de pantalonasii lui nu stiu ce sa spun... Ah, daca a ejaculat si prin palme, iar tu ai un vagin pe fund mai apare un risc!

Daca ploua cu creier va rog sa iesiti afara fara umbrele!!!

robo

robo

sanse foarte mici

25 Iun 2008, 23:24

din cate am inteles eu si din cate am citit..sansele ca tu sa fii insarcinata in urma acestei chestii sunt foarte mici..dar ca sa te linistesti fa un test de sarcina.Ciclul poate intarzia si din cauza stresului!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.