nu mai este la fel

by: akasyy
am avut o rel de 9 ani prieteni
2luni impreuna relatie oficiala
4luni despartiti eu in strainatate
2saptamani de vis
apoi s-a intors la fosta
dupa2saptamani inapoi la mine
de atunci relatia noastra nu mai este cea dinainte i-am iertat multe insa oare merita s-a mai cred in mai bine?

eva31

eva31

Nu

09 Apr 2011, 01:20

Daca nici el nu stie ce vrea, tu de ce sa stii in locul lui? Mai ales ca relatia voastra s-a si deteriorat mult. Chiar merita acest barbat sa fii nefericita langa el?

tarotkitty

tarotkitty

Divinatie in Tarot

05 Feb 2010, 21:12

Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .
Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/

akasyy

akasyy

il vreau inapoi dar nu stiu cum sa fac

04 Feb 2010, 17:48

am avut o relatie frumoasa pana sa bagat curva de inainte care sa impacat cu el doar pentru ca eram noi fericiti
de atunci nu mai este la fel poate ca voi nu ati fi iertat l-am iertat pentru tin prea mult la el
nu mai este ca inainte
adica nu ne mai intalnim asa des nu mai exista comunicare eu is foarte geloasa si suspicioasa lucru care il scoate din sarite
si am inceput sa ma indepartez fapt care il supara
imi vreau binele caci am suferit si mult insa nu stiu daca este fara el
sau cu el nu stiu cum as putea sa-mi dau seama azi l-am vazut si nu l-am bagat in seama is indiferenta dar sufletul imi plange ca nu asa ma vrea el
nu mai stiu ce este bine sau poate ca si el s-a schimbat nu mai stiu
il vreau dar mi-e teama sa nu pierd viata mea e din antidepresive
si m-am saturat sa tresar cand il vad fara sa vreau si sa nu ma uit la el stii ca-mi urmareste fiecare miscare:)):))m-am saturat vreau sa-l recuceresc sa-l fac sa uite cat de mult am gresit

tashulina

tashulina

domnisoara

01 Feb 2010, 13:34

, nu ne explici sa intelegem si noi ce ai vrut sa spui?

alexandras

alexandras

..

29 Ian 2010, 13:21

auleu, n-am inteles nimic, 9 ani 2 luni 4 luni 2 saptamani.....ce?

bai nu se merita, orice se termina cu "trebuie sa iert" nu cred, eu nu iert nimic, dar asa sunt eu

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.