o alta relatie la distanta

by: anaany
As avea nevoie si eu de un sfat: nu stiu sa ma comport la inceputul unei relatii- sunt impreuna cu prietenul meu de vreo 3 saptamani, dar este o relatie la distanta, prin telefon (el este in orasul meu natal si ne vedem doar cand ajung eu acasa). Problema e ca nu stiu cum sa duc o relatie prin telefon, noi am fost buni prieteni timp de vreo 2ani, si comunicarea era excelenta, dar acum nu mai stiu ce sa spun, nu sunt obisnuita sa vb cu cineva zi de zi doar la telefon. Daca mi-ati putea sugera cam ce as putea sa vorbesc ca sa nu devina plictisitoare fiecare conversatie si sa nu ma mai rezum doar la ce am facut in ziua ce-a trecut.

danieloviciu

danieloviciu

vacilor

15 Dec 2007, 03:47

de kkt tot incerc sa stau pe pagina voasra obosita shi nu ma lasa reclamele lu bashina garnier . Cel mai praf site care l-am vizitat vreodata shi cel mai enervant.
Vacilor

...

02 Dec 2007, 13:58

Cautati o cale de mijloc, relatie la distanta nu exista. Indiferent de cat de puternica e dragostea, intervine altceva si o sa se duca totul de rapa. Crede-ma ca stiu ce-ti spun.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.