pampalau

by: sobolan240
sant un pampalau timid urat si idiot.am o sansa sa ma ansor? ca mam saturat de singuratate.cred ca nu asa ca pot sa ami trag un glont an cap

eva31

eva31

De unde faci rost de pistol?

31 Mar 2011, 02:20

Si se pare si agramat, dar asta e alta poveste. Trasaturile fizice nu sunt asa importante pentru o femeie, dar la cele psihice ai mult de ``lucrat`` daca nu vrei sa ramai ``fata mare``.

alterego

alterego

parerea mea

17 Mar 2011, 06:55

Pe internet, si in lumea asta virtuala sigur nu o sa-ti gasesti. A, inca ceva: compatimirea nu te ajuta cu nimic. In nici un caz nu atrage tipele;) Good luck!

sobolan240

sobolan240

][][

18 Mai 2009, 13:20

pai nici eu nu cred an dragoste pe mess...nu asta cautam ci doar un amic...cum sa iesi an lume cand esti slab ca naiba s i lumea antoarce capu dupa tine.oricum prob ai mai complicata asa ca.mersi de sfaturi tuturor

alexandras

alexandras

:)

18 Mai 2009, 09:21

nimeni nu e nascut cu o asa zisa experienta in love, pur si simplu traiesti si inveti pe pielea ta. sfaturi toata lumea da, e simplu.

Incearca sa iesi in lume sa te descurci sa cunoasti oameni...nu poti gasi iubiri patimase pe mess....eu nu cred asa ceva.

sobolan240

sobolan240

;

16 Mai 2009, 01:19

sincer vreau doar niste sfaturi da nu am cu cine vorbi aici cine vrea sa ma ajute cu niste idei chiar sant demoralizat mai ales cu ultima experienta an domeniul love id-ul meu sobolan240

sobolan240

sobolan240

re

15 Mai 2009, 19:14

poate ca sant cam las da nu vreau sa ajung la 40 de ani singur decat asa mai bine un glonte

sobolan240

sobolan240

re

14 Mai 2009, 18:53

normal ca vb serios de ce crezi ca mi-am pus numele de sobolan pt ca e un animal ne dorit de nimeni asa ma simt si eu acum,deci am de ales antre un glont si singuratate vesnica acum ai evident ca voi alege partea mai usoara

alexandras

alexandras

:)

11 Mai 2009, 15:55

Asculti cumva omul cu sobolani? La trupa ma refer.

Cum sa n-ai sanse. Ai.

Asta daca tu chiar vb serios..:)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.