petrecere streaptease masculin

by: irinus
Buna ziua! Am nevoie de ajutor! Am fost invitata la ziua de nastere a unei amice, unde a fost si un moment de streaptease masculin de care nu am fost informata in prealabil.La un moment dat barbatii au fost invitati in alta incapere alaturata, dar cu vedere partiala in separeu, iar femeile au intrat in jocul "baietilor". Mie personal nu-mi plac stripperii, mi se par stupizi, asa ca nu am raspuns dansului lor. La petrecere am mers insotita de iubitul meu, cu care nu am apucat sa discutam despre aspecte de genul acesta.
As fi vrut sa ies din separeu cand au dat afara barbatii, dar nu voiam sa se uite lumea la mine ca la "lup" si nici iubitul meu sa spuna ca sunt impuscata in creier, drept pentru care am ramas doar tintuita pe scaun. Reactia iubitului meu a fost ca el nu tolereaza asa ceva, "ca as fi fost mult mai apreciata daca as fi iesit de acolo si nu as fi ramas sa salivez impreuna cu turma".
Acum mi-a spus ca relatia noastra s-a terminat!
Ce sa fac?

Nu s-a postat nici o replica.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.