sotul meu este foarte diferit de cand am nascut

by: floryyfloryy
am un baietel de trei luni iar de cand eream insarcinata in luna a 5 a eu si sotul meu nu mai comunicam.dupa ce am nascut si am asteptat sa termin lauzia el nu a incercat decat de 2 ori sa faca dragoste cu mine dar prima oara nu am putut eu iar a doua oara el sa excitat prea repede de atunci el nu a mai incercat nimic iar cu mine nu vb decat daca este alte persoane in preajma noastra daca suntem singuri in camera nu vb nimic numai daca are nevoie de ceva imi cere .nu stiu ce sa fac oare are pe altcineva .eu as vrea sa fie tot ca inainte sa vb s ne iubim chiar daca ne mai certam ne trecea imediat.ce pot sa fac voi ce ati face in locul meu

eva31

eva31

E greseala ta.

09 Apr 2011, 00:39

Auzi, dupa ce ai nascut tu ai fost doar mama sau si sotie? Tu singura ai spus doua lucruri esentiale:prima oara nu am putut eu iar a doua oara el sa excitat prea repede de atunci el nu a mai incercat nimic
Deci, de iubit te iubeste, dar mai adu-ti si tu aminte sa fii si femeie si sotie, nu doar mama. Inteleg ca un copil iti schimba viata si iti ocupa timp, dar nu uita nici de casnicia ta. Si implica-l si pe el in activitatile cu copilul, faceti toti trei ``team building``. Asa se va simti mai apropiat si de tine si de copil. Bine, nu spun sa il pui sa schimbe pampers-ul, dar la cumparaturi va puteti duce toti trei, ca o familie. Sau macar amandoi, daca nu vreti sa luati si copilul. Apropo, copilul are bunica sa te ajute la cresterea lui?

super

22 Mai 2010, 05:13

ma bucur tare mult ca v-ati impacat, asa de dulce e impacarea :)

floryyfloryy

floryyfloryy

multumesc

21 Mai 2010, 10:37

marlenalili pt sfatul tau am urmat sfatul tau si se pare ca m-am inselat in privinta sotului meu acum el a plecat dar inainte de a pleca mi-a demonstrat ca ma iubeste si ca nu m-a inselat am vb cu el si acum ne merge foarte bine multumesc din suflet pt sfatul tau acum nu mai am nimic de facut decat sa-l astept 5 luni

floryyfloryy

floryyfloryy

o sa incerc

15 Mai 2010, 00:06

sa fac asa cum imi spui tu sper sa mearga cu toate ca am foarte putin timp la dispozitie caci el pleaca din tara peste 6 zile.iti voi spune cum a fost

nu cred

14 Mai 2010, 08:47

ca are pe altcineva, asa e dupa nastere, totul se schimba, mai ales daca nu ati avut sex pe o perioada asa lunga, sexul devine cam ciudat, asa ca, mai ai rabdare putin. Faptul ca nu comunicati deloc e mai ingrijorator. Incearca sa il faci sa vorbeasca, vezi ce are pe suflet. Fii mai cocheta, provoaca-l putin ;) incearca sa destinzi atmosfera, fii mai vesela ... si ce e cel mai important, evita sa va certati.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.