un sfat

by: enulia
ufffffff nu stiu ce sa fac .. sunt cu unu berbec de 1 an de zile il cunosc de 2 ani jumatate dar nu a fost nimik intre noi pt k el nu se hotara deoarece diferentza de varsta intre noi este cam maricik eu am 19 ani iar el face 35 :(dar pt mine nu conteaza cred ca tzin la el ,spun cred pt k pot sta si fara el ,adik daca nu vb o nu am nimic .. nu ii simt lipsa cum sar spune...eu sunt zodia varsator... pana acum ma intzlegeam ok cu el, chear ma miram si eu ,de vro 2 saptamani se ascunde de mine si nu stiu de ce primeste mesaje de la o tipa si imi spuen k e de la un prieten isi da tel pe silentios si chear nu stiu de ce pt k el nu vrea sa imi dea explikatii .. si de la un tp ne certam pe baza acestor lucruri ...ce trebuie sa fac ? ma voi despartii de el?el a zis k nu dar nu sunt sigura niciodata ,el vrea sa ne casatorim sa facem si un copil imi palce ideea dar nu cred ... nu stiu de ce :(( cine ma ajutaaaaaa:(((

enulia

enulia

........

21 Ian 2009, 20:06

nu stiu ce sa zic ,sper ca tot ce simt sa nu fie asa si tot ce imi spunetzi sa nu se adevereasca ...dar in viata nu e numai cum vreau eu ..chear nu am ce sa zik si sa ti raspund poate ai dreptate in ceea ce zici...ssi daca va fi asa astept sa se termine rel si asta e ...nu vreu sa regret mai tarziu k am pus punct la o relatzie care nu treb ...astept sa se termine de la sine..va multumesc pt sfaturi /pareri:*

venturer

venturer

te ajut yo

21 Ian 2009, 01:42

scuza-ma dar cred k e prea mare diferenta intre voi...k te-ai inteles bine cu el s-ar putea datora faptului k are mai multa exp k tine si stie qm sa te intoarca,stie ce-ti place sa auzi si lalalal...nu crezi k oricine ar vrea un partener km de talia lui asa...gandeste-te k ai un partene mult mai mic...si cu o experienta la fel de restransa...nu te-ai simti limitata,nu ai vrea pe cineva pe frecventa ta,q kre sa vb in ton...de la egal la egal?...cred k ast vrem toti deci si el...numai k unii stiu sa intoarca lucrurile in favoarea lor si sa profite...deci ai grija mare de tot...sper sa n-am dreptate...astept reply

selena1970

selena1970

Nu o lua ca un sfat...ia-o ca o parare personala..

19 Ian 2009, 09:30

Eu cred ca esti inca o adolescenta si nu e cazul sa pui problema maritisului mai ales ca acum are secrete fata de tine...daca se comporta asa este mai mult ca probabil ca a cunoscut intre timp pe altcineva si ar trebui sa-ti traiesti viata si sa incerci sa cunosti pe cineva de varsta ta ...nu conteaza zodiile in care sunteti nascuti si ar fi bine sa nu te mai gandesti la maritat la varsta asta si sa te distrezi cu prietenii...(de varsta ta bineinteles)...

enulia

enulia

...

17 Ian 2009, 15:00

pai la inceput nu se hotara..dar a stat si a cautat si park nu era nici una" buna"(asa zice el)si sta cu mn..:-??

zapacita25

zapacita25

hmmm...

16 Ian 2009, 09:13

u te contrazici un pic singura la inceput ai spus: "nu a fost nimik intre noi pt k el nu se hotara deoarece diferentza de varsta intre noi este cam maricik eu am 19 ani iar el face 35" iar apoi ai spus: "el vrea sa ne casatorim sa facem si un copil imi palce ideea dar nu cred" deci ce sa mai intelegem noi de aici?? faza e urmatuarea nu ai decat 19 ani eu zic sa-ti traiesti viata si apoi sa te gandesti la maritat si copii pt k scumpo maritata esti o viata!!! asta e parerea mea mai ales k u nu pari extrem de indragostita de el...gandestete bine ce vrei sa faci...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.