va multumesc tuturor 3(mai sunt 1 si 2)

by: lovey_kay
nu-mi apare alt barbat in cale, nu-mi inchipui viata alaturi de altcineva...m-a strans in brate si m-a rugat sa-mi vad de viata, sa nu uit ca altii trec prin situatii mult mai grele,si sa am incredere in Dzeu.nu vreau sa ma compatimeasca nimeni sau sa ma faca cineva sa ma gandesc capoate se va razgandi, caci nu o va face,am cautat rapsuns, am gasit,gata, acum nu mai am de ce sa nu-mi vad de viata mea.aceasta relatare am scris-o imediat ce am intrat in casa, dupa o descarcare in prealabil.am scris-o si atat.nu am vrut sa vb cu nimeni,nu eram in stare,crede-ma ca stiu ce inseamna sa iti pierzi mintile,si nu puteam sa risc,m-am culcat,si mi-a fsot mai bine chiar si acum, cand scriu, nu ma mai necajesc.ma mai loveste uneori, cand prin o melodie buna...cu love si alea alea, sau un film, dar asta-i viata..deocamdata, nu o vad roz, si inca cred sau sunt sigura ca altul ca el nu voi mai gasi, daor daca se va indura dzeu sa-mi mai dea o sansa de care sa nu-mi mia bat joc.si gata.va urez toate cele bune.sa fiti iubiti,sa iubiti la randul vostru...si cam atat..lovey_kay@yahoo.com, ma gasiti aici , pt orice..nu pot spune ca stiu sa dau sfaturi, ca nu sutn mama relatiilor, dar stiu sa ascult

.

03 Mar 2008, 02:14

De ce l-ai vazut tu asa perfect? Poate pt ca nu-l cunosteai indeajuns..?

thea_22

thea_22

:*

05 Dec 2007, 15:05

sunteti d admirat amandoi....ati inteles perfect k nu s mai poate si fara sa va mai chinuiti unul p celalalt ati luat o decizie buna!!!felicitari!!!..inca o data...:*

mona.monada

mona.monada

...

05 Oct 2007, 12:57

felicitari pentru curaj.... ai o gandire foarte matura

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.