Rochii de seara

by: raluk
Uite de curand am dat peste site-ul www.biensavvy.ro - site-ul unei case de moda si am vazut niste modele de rochii de seara superbe. Mie imi si place foarte mult dantela turcoaz sau verde pentru rochiile de seara.

Ce se mai poarta in materie de rochii de seara? Ce rochii de seara v-ati mai cumparat in utlima vreme?

lilly_buterfly

lilly_buterfly

sa fim serioase

04 Feb 2011, 14:07

rochita asta nu este nicidecum eleganta sau rochie de seara. Cred ca multe au pierdut sensul sintagmei "rochie de seara"...

Nu este vb de rochie de club, unde ai dezgolita aproape complet zona bazinului!

In opinia mea asa ar arata o rochie de seara:
Rochie de seara

fluturas3a

fluturas3a

rosssssu

01 Feb 2011, 18:59

Am gasit ceva de seara, dar de club http://bit.ly/fLw2HT . Cate ati indrazni sa purtati asa ceva :) ?

karena26

karena26

Rochii HaineTari

28 Ian 2011, 21:26

Am vazut niste [url=http://www.hainetari.ro/catalog/rochii-79078]Rochii[/url] superbe pe net.

alecsa_x

alecsa_x

...

04 Aug 2007, 02:43

little black dress;)

copi

copi

rochii de seara

17 Feb 2007, 11:58

Uite ca nu am nici o rochie de seara, dar mi-am propus ca in curand o sa-mi cumpar una neaparat.
Am lucruri elegante de seara, dar nici o rochie.
Sper sa mai slabesc si dupa o sa-mi iau una!

rebe_la

rebe_la

rochii de seara

28 Nov 2006, 21:28

Intradevar, am cautat destul de mult prin magazine pina am gasit o rochie pe gustul meu .Este rosie si f. decoltata , are spatele gol si are o lungime medie .(este sexi) . Cred cameritam sa purtam un lucru frumos, si sa fim admirate de cei din jur. Sintem tinere si trebuie sa ne mai si rasfatam .

rebe_la

rebe_la

rochii de seara

28 Nov 2006, 21:20

Consider ca ar trebui sa te caracterizeze ...nu sa porti neaparat ceea ca e la moda .Trebuie sa fii multumita de felul cum arati, si sa incerci tot felul de culori . Negrul este cam sobru . Sa lasam tineretea sa-si spuna cuvintul . Negru vom avea timp mai tirziu sa-l purtam . Fii curajoasa si sexi .

andatitu

andatitu

Dantela neagra

20 Nov 2006, 22:06

Consider ca daca e dantela atunci sa fie neagra, e superba; si oricum, in general, mi se pare ca rochiile DE SEARA trebuie sa fie in culori inchise. Normal, asta e parerea mea, pentru ca acelea mi se par cele mai elegante. Nu neaparat clasicul negru, dar in orice caz nu culori stridente sau pasteluri.

hedonista

hedonista

intr adevar...

19 Nov 2006, 12:11

destul de exagerate si pentru gustul meu..

lalka

lalka

eu nu

18 Nov 2006, 01:38

port asa ceva)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.