ridurile din jurul gurii

by: mirunescovici
buna!
am cateva riduri de expresie in jururl gurii, sunt foarte accentuate si ma arata de 30 de ani. numai ca nu am acesti ani, nu am decat 24. ce sa fac? sa nu imi spuneti de creme, nu am gasit remediul.

anadumitrudana

anadumitrudana

tratament

02 Oct 2018, 14:28

Buna, ridurile adanci niciodata nu se vor corecta cu vreo crema minune.
Sfatul meu este sa alegi injectarea cu acid hialuronic pentru rezultate imediate si de lunga durata. Eu am scapat de ridurile de pe fata prin aceasta metoda.
Bine, este esential sa alegi un acid hialuronic bun care sa nu provoace efecte adverse. Eu am optat pentru tratamentul injectabil Regenyal Idea de care sunt extrem de multumita. Daca vei intreba de el in orice cabinet medical specializat sigur iti vor da mai multe informatii.

ginie_pp

ginie_pp

BALSAM ANTIRID DE ZI SI DE NOAPTE

14 Feb 2018, 13:45

Va recomand cu toata increderea balsamul antirid care este 2 in 1. Puteti sa o folositi atat ziua cat si noaptea, hidrateaza extraordinar, iar rezultatele se vor vedea imediat. Textura e bogata si placuta la atingere. Aplicati dimineata si seara, dupa curatare. Masati produsul pe fata,pe gat si pe decolteu pana se absoarbe complet. O surpriza placuta a fost aceea ca la comenzi de peste 99 ron transportul este gratuit. Sa nu mai zic ca cei de la Bottega Verde mi-au oferit chiar si un cadou.

mari_stefanescu

mari_stefanescu

gata cu ridurile!

03 Ian 2017, 16:18

Personal, consider ca o crema nu se compara niciodata cu un tratament injectabil pentru ca actioneaza la suprafata, spre deosebire de celalalt care isi face efectul in piele, acolo unde e nevoie. Eu am folosit acidul hialuronic injectabil Teosyal First Lines, la prescriptia dermatologului. Il recomand indiferent de varsta pentru ca se adreseaza celor care au riduri fine si tot ce face este sa antreneze producerea naturala a colagenului, astfel ca pielea este netezita, ridurile umplute si se reda elasticitatea si fermitatea tenului.

stefy09

stefy09

Crema anti-rid

05 Feb 2012, 01:45

Eu folosesc gama Kianty Botox de la Bruno Vassari si chiar estompeaza si reduce ridurile, asa cum promite! Va recomand cu incredere sa o incercati si nu veti mai avea probleme.

deeapss

deeapss

in legatura cu balsamul

23 Ian 2012, 18:30

daca intereseaza pe cineva acest balsam, ast.un mail pe andreea407@gmail.com!

deeapss

deeapss

Balsam antirid zi/noapte acţiune reconstructivă

23 Ian 2012, 18:17

Restructurarea continuă a tenului.

Acest balsam restructurează tenul, oferindu-i nutriţie şi senzaţie de confort. O textură delicată ce se aplică prin masaj pentru a destinde epiderma şi a netezi ridurile fine şi pe cele profunde. E de la yves rocher.

Cine vrea? Am de vanzare 110 lei/bucata.

ce tratament?

12 Dec 2011, 20:59

Ce fel de tratament faceti la salon ptr ridurile fine de pe fata?

roxanatm

roxanatm

Buna!

05 Oct 2011, 17:04

Ridurile de expresie se pot estompa daca sunt fine cu diverse creme profesionale sau chiar un tratament la o clinica.
Daca sunt adanci cred ca doar chirurgical.
Eu pentru liniile fine merg la un salon. Sunt din Timisoara. Daca vrei iti pot recomanda locul unde merg, e accesibil, vad rezultate bune, ambient placut. Sunt multumita! uite un nr de contatct de acolo daca vrei sa te programezi sau info mai multe: . Succes!

valy87

valy87

recomand

02 Sep 2011, 13:12

Buna! va recomand tuturor un aparat impotriva ridurilor! se numeste Intraceuticals este un aparat in urma caruia pielea fetei si a gatului ramane intinsa si hidratata. Acesta este si secretul de frumusete al Madonnei. Puteti sa incercati aparatul la Alpin Vitarium Spa din Poiana Brasov!

100elena

100elena

tratament minune

16 Aug 2011, 20:50

Buna eu am folosit ulei de argan si o crema pe baza de ulei de argan contur de ochi si buze "ressugence jeunesse" . In cateva zile adio riduri. Sunt foarte multumita! Produsele le-am luat online de la www.cosmeticsstore.ro

margeledesticla10

margeledesticla10

supliment alimentar impotriva ridarii!

11 Aug 2011, 09:41

Fetelor, mama mi-a spus ca a incercat un supliment alimentar pentru sanatatea pielii. Era satula de creme care promiteau minuni si nu prea faceau nimic. Bineinteles, pe langa aceste capsule Reverse Antirid de la Bioelemnte, foloseste si o crema bio de fata. Produsul de la Bioelemente stimuleaza regenerarea pielii si hranind pielea cu vitamine si nutrienti, lupta impotriva ridarii. Voi ati incercat asa ceva?

mirunescovici

mirunescovici

acid hialuronic

15 Iul 2011, 13:51

pupici pentru toate fetele!

uite ca am facut-o si pe asta! am mers la consultatie la un medic estetician, am povestit despre problema mea si am aflat ca acele riduri de experie s-au adancit din cauza slabitului, a pierderii de volum si pe ici pe colo se vede ca s-a lasat cate una cate alta. mentionez ca am slabit 10 kg. pentru inceput am facut o procedura temporara sa vad cum arata si apoi voi face ceva permanet cu asilicon, acum am facut acid hialuronic. este f bine si ma simt bine !

:)

11 Iul 2011, 23:55

ce draguta esti, cum poti sa spui ca ai riduri la 24 de ani ... sau la 30 :)) incearca sa nu mai strangi din buze cand te concentrezi si trebuie sa dormi mai mult ca sa iti relaxezi fata

marla

marla

Athanasios Fragkos, MD

11 Iul 2011, 15:41

Iti pot recomanda eu un medic care e specializat in astfel de interventii injectabile. E cel mai bun din tara, opinion lider Botox si multe altele.

Il cheama Athanasios Fragkos si e un medic de origine greaca stabilit in Romania. E cel mai bun in injectabile, eu am fost la el si am plecat f multumita

semika

semika

da

07 Iul 2011, 13:52

cred ca cel mai bine este sa apelezi la un estetician; te asteptam cu vesti, sa ne spui daca ai reusit sa scapi de ele

lilly_buterfly

lilly_buterfly

am tot auzit

07 Iul 2011, 11:48

de cremele cu efect "filler" care creeaza senzatia de umplere a zonelor adancite de riduri. Una din ele cred ca este si cea de la Eucerin.

mirunescovici

mirunescovici

ufff, ridurile astea!

27 Iun 2011, 14:09

fetelor, am incercat nenumarate creme, cred ca prima crema pe care am folosit-o a fost apidermin-ul. sunt riduri de expresie care nu se duc, ci doar se hidrateaza.
asta am aflat de la medici pe care i-am consultat... voi apela pana la urma la serviciile unui medic estetician.
cum scap de ele, va povestesc!

ileana_damian

ileana_damian

inspire

25 Iun 2011, 10:48

incearca inspire la DentEstet sau fillerul. derma fillerele se injecteaza in piele si se absorb, lasand in urma lor colagen. astfel, nu sunt periculoase si ajuta realmente

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.