dureri de oase

by: morning_sunshine
Buna,

am nevoie de sfatul cuiva care s-a mai confruntat cu o astfel de problema. Dimineata, dupa ce ma trezesc , ma loveste o durere de oase care dispare incet dupa ce ma misc putin. La fel patesc si dupa ce stau nemiscata mai mult timp. Eu am 24 de ani, si in afara de cafea si tigari, nu fac excese. Cand mai prind un moment liber, merg si la sala, asa ca nu inteleg de unde durerile astea.
daca ati patit si voi la fel, m-ar ajuta raspunsul vostru

eumirela12

eumirela12

magnetoterapie

15 Feb 2018, 22:38

Terapia magnetica te-ar putea ajuta. Folosesc banda magnetica knee active, despre care poti citi si pe internet, pentru genunchi si ma ajuta foarte mult. Poti folosi magneti, situandu i in zone ale patului. Poti citi astfel de informatii si pe internet. Vei fi uimit :)

eumirela12

eumirela12

:)

26 Apr 2017, 22:22

Mai multe informatii le puteti gasi pe aceasta pagina: http://ro.flexa-plus.com/

eumirela12

eumirela12

dureri oase

18 Apr 2017, 17:18

Important este pentru a trata aceste dureri este sa ne schimbam cu siguranta dieta /berea/sucurile acidulate/apa minerala/ toate produsele carbogazoase actioneaza negativ asupra oaselor noastre :). Supliment care regenereaza atat oasele cat si cartilajele articulare, este Flexa Plus New. :) recomand

alicojocaru

alicojocaru

piascledine

07 Mar 2011, 10:51

Hello,
Vara-mea ia piascledine pentru oase si e incantata de el. Saraca avea niste dureri. I-am luat si eu maicamii, mai ales ca am citit ca e f apreciat pe afara medicamentul asta. Ea e multumita de el, adica il ia de vreo 4 luni fara pauza si nu cred sa renunte la el.
Multa sanatate!

oneil

oneil

piascledin

08 Feb 2011, 16:58

hei,

vedeti ca a mai scris lumea de piascledine. eu chiar cred ca e bun. mi-am luat deja 3 cutii si am inceput sa iau de cateva zile. revin cu impresii, ca am inteles ca isi face efectul in timp.

sanatate.

rainyday

rainyday

ai grija

03 Feb 2011, 23:30

Piascledine 300 eu un tratament mai natural, care ajuta oasele si cartilajele, pe baza de avocado si soia, care se ia pe termen lung. Il gasesti la orice farmacie, e destul de ok ca pret. Sfatul meu e sa mergi la doctor inainte de orice.

sanatate

morning_sunshine

morning_sunshine

dureri de oase

01 Feb 2011, 23:05

nu am auzit niciodata de piascledine 300. ce fel de medicament este? pot sa-l iau fara prescriptie?

rainyday

rainyday

artroza

25 Ian 2011, 14:59

vezi sa n-ai artroza. asa incepe... cel putin la mine asa a fost si am 27 de ani, deci nu e limita de varsta. fuga la reumatologie si fa ceva investigatii ca sa nu te trezesti ca se agraveaza. iti pot recomanda piascledine 300, mie imi face bine si e si preventiv.

bafta multa

veve_riz

veve_riz

fa neaparat

24 Ian 2011, 12:37

investigatia in urma careia medicul depisteaza densitate osoasa. Chiar daca ai numai 24 de ani poti suferi foarte usor de afectiuni legate de oase...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.