Probleme cu organul genital...

by: randu_18
Buna ! Sunt un baiat de 18 ani si am nevoie de sfatul cuiva care m-ar putea ajuta.Am un penis slab dezvoltat, de 2 ani incoace incep sa ejaculez in somn la numai cateva secunde dupa ce ma excit(cand am vise erotice), zona vaginala imi este f. sensibila, la frig, cand fac dus sau cand fac ceva efort mai mare, penisul meu se face foarte mic(minuscul chiar) abia daca il mai simt, mentionez ca sunt virgin si ca n-am avut decat o singura prietena cu care n-am putut avea relatii sexuale tocmai din cauza ca ejaculam foarte foarte repede.Sunt disperat, nu mai stiu ce sa fac, sper ca nu m-am trezit prea tarziu si ca mai pot fi ajutat sa fiu si eu normal atat din punct de vedere al marimii, cat si sa nu mai am probleme cu ejacularea.Va rog sa-mi spuneti ce as putea face ! Va multumesc anticipat !

qloty

qloty

randu

01 Dec 2007, 14:15

penisul oricui se face mic la efort fizic si la apa rece. Faptul ca ejaculezi in somn nu e nimic nou sub soare .
Pisi are dreptate insa cind spune ca trebuie sa vezi un psiholog. Ejacularea precoce nu e ceva neobisnuit la inceputul vietii sexuale dar e bine sa te ocupi de asta ca sa nu devina o problema mai tirziu

pisi

pisi

Ia legatura

13 Nov 2007, 11:33

cu un sexolog sau un psiholog, ei te pot ajuta mai bine, dar ceea ce ti se intampla sunt chestii normale care li se intampla tuturor adolescentilor de sex masculin.

Parerea mea este ca n-ar trebui deocamdata sa-ti faci probleme, dar pentru linistea ta sufleteasca poti lua legatura cu un sexolog sau psiholog.

Succes.

randu_18

randu_18

rectificare

29 Sep 2007, 17:29

rectificare: mentionez ca este vorba despre organul INGHINAL, nu VAGINAL cum am scris mai sus, am facut o eroare de sexe...
astept raspuns de la cineva care ma poate ajuta si il rog sa-mi comunice orice detaliu care m-ar putea ajuta sa-mi rezolv problemele...