Portugalia pitoreasca, am fost prin agentia Fortuna Business Travel si ne-a incantat peste masura!

by: ioana_pop
Vara aceasta am ales sa mergem intr-un circuit organizat in Portugalia. Mai fusesem doar la Lisabona acum multi ani dar cate nu se schimba cu anii, iar Portugalia e mult mai mult. Plus ca nu am avut ocazia sa vedem mai in detaliu aceasta frumoasa tara atlantica. Am ales un circuit cu transferuri, zboruri, si insotitor roman de grup. Pot sa va spun ca ne felicitam pentru decizie. Am avut noroc de cazari foarte bune, conform serviciilor platite, un ghid roman senzational, obiective superbe, soferi profesionisti, totul minunat! Probabil am fost noi si putin norocosi. Am mai calatorit cu aceasta agentie, Fortuna Business Travel de mai multe ori, in Grecia (Creta), intr-o croaziera si targul de Craciun Paris. Au programe faine, accesibile, iti ofera toate informatiile, sunt foarte seriosi si de incredere. Nu e reclama ieftina ci o marturisire a experientei noastre foarte placute. Ne-au ajutat de fiecare data si merita macar un multumesc!
Cat despre Portugalia nu o ocoliti, indiferent cu cine sau cu ce calatoriti:)

Nu s-a postat nici o replica.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!