Agatatul in parc

personemilia_me

Ca tot a venit primavara credeti ca mai merge sa agati pe cineva in parc?

• person Femeia ca o prada?

Este sinistru, draga Leo.Nu prea ai o parere buna despre femei, dupa cum observ.
    Agatatul in parc, mi se pare totusi riscant, daca nu vrei sa te trezesti cu capul spart.Imagineaza-ti ce se poate intampla daca domnisoara sau doamna vede prin apropierea ta de ea o agresiune.Discoteca, este un loc unde se aduna laolalta barbatii si femeile, dar si astfel de locuri implica anumite riscuri.Eu unul, nu m-as incumeta sa abordez o femeie in aceste conditii.Sincer, ma sperie neprevazutul.Prefer un altfel de loc, o cofetarie, sau in alta parte, unde pot face cunostinta poate prin altcineva, si pot discuta cu ea sincer, posibilitatea, sau perspectiva unei prietenii viitoare.Uite.Calc-ul, este o modalitate extraordinara de a cunoaste oameni.De ce nu il folositi si in directia aceasta?

vanghelis00726 Mar 200819:37
  • person lol alex

nu e deloc stupida si e mai sigur sa agati decat in club, unde toate femeile se duc "sa danseze", vorba vine.
    acolo sunt mult mai atente pentru ca se asteapta sa fie abordate. dar deh unii ca mine castigau la agatat in parc odata pentru ca femeile stiau ca acolo nu le agata nimeni. asta era avantajul meu: prada "pastea" libera si nesuspicioasa.

leo21 Mar 200819:05
  • person Plimbarile

Ador plimbarile prin parc, si ar fi frumos sa intalnesti o persoana draguta cu care sa te imprietenesti pentru o simpla plimbare prin parc sau dc nu pentru mai mult?

redbaloon19 Mar 200813:08

Newsletter Ele.ro

Quiz Ele.ro

Esti o mama moderna?

Reusesti sa te adaptezi timpurilor si sa te porti ca o mama moderna sau ai ramas la conceptiile invechite despre cresterea copilului? Fa testul si afl...

AmTestat Ele.ro

Ulei curatator ultra-imbogatit

Uleiul curatator Dermo-U.H.T este special conceput pentru persoanele cu pielea uscata, atopica, si cu tendinta de roseata. Uleiul ...

Blog Ele.ro

Pacientul care decide ca are nevoie de un aparat dentar este pus in fata unor alegeri destul de importante. In primul rand, este v...

Felicitari Ele.ro

Un sarut

Un sarut

Forum Ele.ro

by: al_ma
by: raluk
by: casca007