Speed Dating-ul - urmatorul trend dupa online dating ?

by: omega76
Poate ca ne-am saturat de "tzepele" luate pe oline... Identitati false, promisiuni vagi, obscenitati cu caru', mitocanii, intalniri ratate si poze....nu mai vorbim. Cel mai mult imi plac pozele acelea luate cu webcam-ul, intr-un moment de criza sau pur si simplu din plictiseala, miserupism si lipsa de imaginatie. Cum crezi ca poate fi cineva atras de poza deformata si fara lumina facuta de tine tinand webcamul singur in fata ta ?

Asadar, experiente multiple pe online.... unora chiar le place acest mediu. S-au adaptat precum crapul chinezesc in raurile nord-americane... Insa, intro lume mai anormala haideti sa revenim la normal. Eu am fost la intalniri face2face, 1 on 1 de oameni reali, cu date reale, adunati si selectati dupa unele principii de compatibilitate. Acu' daca n-o fi sa fie.... Nu-i bai. Si la shopping mergi la mai multe magazine, mai multe duminici la rand, mai astepti noua colectie sau ieftinirile dupa caz. Mai intai vezi un pantof, poate data viitoare il si incerci, poate apoi il pui deoparte ca sa te mai gandesti, sa vorbesti cu colega, sa-si dea si ea cu parerea. Am fost la "Best Dating" - 6 baieti - 6 fete. A iesit bine deocamdata. Ne-am intalnit si dupa

silviu32

silviu32

speed dating este un concept interesant

20 Mar 2015, 13:42

la Quick Dating se organizeaza astfel de intalniri unde poti cunoaste oameni noi: Inregistrare pe site http://www.quickdating.ro/