Cu cine se inteleg pestii cel mai bine la pat?

by: raluk
PEsti de pe forum, impartasiti-ne cu cine va intelegeti voi cel mai bine la pat.
SUntem foarte curioase :)

raluk

raluk

Lasati baiatul in pace!!!

19 Oct 2005, 21:07

De ce sunteti rele, nu va place fizicul lui?

lebada

lebada

Mai Razvan

19 Oct 2005, 10:48

In primul rand vreau sa te intreb de ce ai ales poza din stanga, sa te reprezinte. Esti chiar tu ...? Nu ca m-ar interesa un fizic ca acesta...Sunt curioasa de ce ai ales-o.Esti cumva singur? Mai, racusorule, eu sunt "peste" si am o intrebare pt tine. Cat a durat relatia ta cu femeia peste....vreau sa vad daca ma regasesc ...in ce imi vei spune.

dan

dan

Cu balantele oricum ies scantei

07 Oct 2005, 11:58

Sunt foarte flexibile, lipsite de inhibitii si de idei fixe si dispuse sa iti indeplineasca orice fel de fantezii sexuale.

arabela

arabela

...

03 Oct 2005, 13:12

scorpionii si nu in ultimul rand balantele.La mine a fost super cu ''balantele''

dan

dan

Hmm

26 Sep 2005, 16:40

Eu sunt Rac si o fosta iubita a mea era Pesti, sincer acum ies scantei in pat... Daca sunteti Pesti incercati rapid un Racushor shi nu veti regreta.

lebada

lebada

Se inteleg cu pestii.

14 Sep 2005, 16:35

Nu se compara cu nimic.Este o uniune deplina, corpurile sunt ca doua jumatati ale aceluiasi fruct.Mai mult decat beton, ...beton armat pretensioant...

rorica

rorica

madutili

02 Iun 2005, 23:43

Cu scorpionii si cu berbecii, absolut perfect!!!

raluk

raluk

?

24 Mai 2005, 21:10

Ce intelegi prin dezastruos? :))

cuttundra

cuttundra

cu fecioarele

24 Mai 2005, 11:10

la mine functioneaza de minune.
am incercat si cu un tip in aceeasi zodie ca mine dar rezultatul a fost dezastruos.
lol

ivory15

ivory15

Cred ca se inteleg tot cu pestii.

15 Mai 2005, 09:13

N-am avut experienta la pat dar asa cred.Daca ar fi si forumul asta mai popular...