Copilul 1-3 ani

Copilul 1-3 ani - informatii utile despre cresterea, sanatatea, educatia, dezvoltarea si comunicarea cu copilul intre 1 an si 3 ani.

fata mea de 1 an si 4 luni nu ma asculta

Nu stiu ce sa ma mai fac cu fetita mea,nu ma asculta deloc parca ma ignora total.Fiind primul copil am alintat-o foarte mult de la inceput mai ales so...

13 mesaje

parazitii intestinali

I-am facut micutei in vara tratament cu Zentel dupa cateva zile a facut in cacutza niste firicele mici si subtiri de vreo 1 cm.Pe urma a continuat sa ...

2 mesaje

vaccinul pneumococcic

Fetelor stiti cumva daca a intrat in programa de la medicul de familie vaccinul pneumococcic ,eu auzisem ca de la 1 ianuarie este gratis.Astept raspun...

2 mesaje

cum ingrijim dintisorii de lapte

buna sunt Cristina mamica unui baietel de un an si jumatate pe care in fiecare zi incerc sa-l conving ca pasta de dinti nu se mananca daca aveti vreun...

12 mesaje

votati o printesa

buna fetelor, am o rugaminte la voi, roberta este nepotica mea si participa la campania tedi. daca vreti puteti sa o votati la http://www.aventuratras...

2 mesaje

cum il educam fara bataie?

E rasfatat si plange daca nu ii dam sa manance doar ce vrea, cum il educ fara sa planga si fara sa se supere? Cand se apuca de plans plange ore in sir...

1 mesaje

Nepotelul meu are 2 ani si nu vorbeste

de adaugat este faptul ca se uita foarte mult la desene animate si nu se joaca prea mult cu alti copii...in schimb parintii lui vorbesc cu el cand au ...

1 mesaje

Copilul meu musca.Este rasfat??????

Buna. Am un copil de 1 an si 2 luni si este foarte rasfatat. De la un timp musca pe toata lumea , nu stiu cum sa-l dezvat de acest lucru. Daca voi ave...

11 mesaje