Cum preferi barbatul cu care vei face sex?

by: scorpion_girl
Am tot auzit discutii despre cum ar arata femeia care sa atraga sexual un barbat. Nici slaba moarta, dar nici grasuta, cu sani medii, nu mari, cu fundulet cat de cat. Insa nimic despre un barbat "apetisant" care sa inspire pofta de sex. Cum ar trebui sa arate el? Corp, fata...

eva31

eva31

Nicicum

02 Apr 2011, 03:52

Dar de ce sa faci sex si nu dragoste? Indragosteste-te tu si nu il mai preferi decat pe el. Garantat!

electronicguest

electronicguest

Fat Frumos

01 Ian 2011, 19:50

Parerea mea este ca in basma. La Ileana Cosanzeana are acces doar Fat Frumos. La Muma Padurii vine doar Zmeul cel Rau.

nesigur

nesigur

Cum?

11 Dec 2010, 16:01

Continuati sa visati.
Tot la iubitul vostru va rezumati.
Degeaba e cel mai aratos tip de pe planeta, daca habar nu are cum sa te pretuiasca.

scorpion_girl

scorpion_girl

pe mine

06 Dec 2010, 12:10

ma da gata un piept frumos. Nu plin de muschi, insa bine conturat, care sa se vada frumos prin tricou...

autumn

autumn

Daca e

23 Nov 2010, 10:08

sa ma raportez doar la fizic cred ca m-as uita in primul rand la fund. Am ceva cu barbatii cu fundulet "crocant" :))

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.