Ii transpira palmele

by: lilly_buterfly
Am intalnit un tip cu care ma inteleg foarte bine, iar chimia dintre noi imi spune ca in curand va aparea si sexul la orizont. Am insa o singura problema. De fapt nu eu, ci el. Ii transpira palmele si senzatia pe care mi-o creeaza este una foarte ciudata, care ma da inapoi efectiv. Cum sa procedez? sa vb cu el despre asta sau nu?

el stie

09 Iul 2010, 23:03

ca are o problema sau trebuie sa ii explici tu? acum cativa ani am intalnit si eu un tip caruia ii transpirau mainile si fruntea :) chestia e ca mi-a zis ca are o problema, si sa nu ma supar daca in timpul actului mai ia o pauza scurta si foloseste servetelul :) , mi-a mai spus ca in prezenta mea transpira si mai mult ca de obicei, un dragalas de baiat si sexul a fost super fain ;)

alessia22

alessia22

te-ai gandit ca

09 Iul 2010, 18:24

poate-l intimidezi pe saracu :))

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Mda

09 Iul 2010, 16:50

merci, acu m-ai infricosat definitiv :))

Ii transpira rau, adica are mereu palmele fleasca si reci. Tu patesti la fel?

alexandras

alexandras

..

09 Iul 2010, 10:12

pff, ce fita. si mie imi transpira palmele, nu ai ce face, cumpara i niste servetele, imagineaza ti ce o sa transpire cand faceti sex..:P

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.