Imi spune adevarul?

by: nesigur
Am si eu o intrebare. Ca s-ajung acolo, intai tre' sa-ti explic.
Am avut o relatie cu o fata, cu ceva timp in urma. Dupa ceva timp, am dezvirginat-o. A fost o dezvirginare tipica. Unele dureri la introducere si pe parcursul actului sexual. Am facut-o de cateva ori, dupa care ne-am despartit. Ultima oara cand facusem sex, inca avea dureri la introducere, orgasm dupa.
Dupa o perioada de timp, aproximativ 2 ani, m-am impacat cu ea. In scurt timp, am facut sex. In tot acest timp, fara mine, ea mi-s spus ca n-a intretinut relatii sexuale. Eu am ramas surprins... vaznand ca penisul intra mult mai usor, iar ea nu avea deloc dureri la introducere, precum ma asteptam.
In concluzie, eu zic ca ma minte! Eu cred c-a facut sex, dar nu vrea sa recunoasca. Nu ma doare faptul c-ar fi facut sex, ci, ca ma minte.
Teoretic, eu cred dupa 2 ani de zile, vaginul nu se "dilata" singur.
Astept opiniile voastre.

eva31

eva31

Opinie.

27 Apr 2011, 00:54

Daca ea iti spune ca nu a mai facut sex, desi erati despartiti, de ce te-ar minti? Doar nu te-a inselat. Vaginul nu se strange ca un plastic in apa, daca o femeie nu face sex. Eu una nici nu as sta cu unul ca tine care intreaba tampenii pe forum. Imi e mila de prietena ta.

eva31

eva31

De ce ar minti?

02 Apr 2011, 03:49

Erati despartiti, liberi sa faceti ce vreti cu cine vreti....
Din punct de vedere medical, in acest moment nu ma pot gandi la o explicatie logica, dar ma informez si scriu pe forum.

stoe

stoe

Nesiguranta asta ...

14 Dec 2010, 13:03

Probabil spune adevarul, nu cred ca ar avea de ce sa te minta, daca a revenit la tine dupa 2 ani de zile.

In al 2-lea rand, ai impresia ca le stii pe toate. Dupa ce ai deflorat-o, era normal sa o doara, cu ruperea himenului. Probabil nu s-a rupt in intregime, in urma micului accident suferit in tinerete, iar cand v-ati ciocnit voi s-a intamplat fericirea.

E normal, ca dupa atata timp sa nu o mai doara. Daca ai citi si tu putin mai multa anatomie a omului ai realiza ca vaginul este elastic, iar lubrifierea lui ajuta enorm de mult la actul sexual.

Acum, tot ceea ce ramane intre voi e : o crezi sau nu ?! ... ai incredere in ea sau nu ? ... o mai iubesti ??? ... daca nu ... nu are sens si rost sa mai pui astfel de intrebari.

Iar daca tu ai fost iubirea vietii ei, sa stii ca pt ea intotdeauna pt restul vietii ei .. tu vei ramane Primul', iar chiar si cand nu ve-ti mai fi impreuna daca se va intamplat .. tu tot Primul' vei ramane pt ea ... asta e clar.

Deci revino cu picioarele pe pamant ! Sau treci peste asta si cauta fericirea in alta parte.

nesigur

nesigur

Comic

13 Dec 2010, 18:00

Dezvirginarea nu inseamna neaparat ruperea himenului. Acesta se poate rupe chiar daca fata n-a fost penetrata. Asta i s-a intamplat si ei. Cand era micuta, a cazut cu transa de pe un gardulet. Exista riscul sa ti-l rupi si daca mergi pe bicicleta. In general sportivelor li se intampla asta.
Acea durere mai poate aparea deoarece tu, printeso, nu esti lubrifiata bine, iar aici nu e cazul. Eu, din cultura mea generala, stiam asa: cu cat sunt mai rare actele sexuale, cu atat creste probabilitatea ca la urmatoarea/urmatoarele penetrari sa simti dureri. Aici e vorba de 2 ani... deci, ma minte sau nu?

nesigur

nesigur

Fii atenta!

11 Dec 2010, 21:40

Nu faptul ca a mai fost cu cineva ma irita, n-am absolut nicio problema in aceasta privinta.
M-ai amuzat cu privire la faptul c-o sa-mi spuna ea adevarul. :))
Pe mine ma irita faptul ca sunt semne clare(in viziunea mea) c-a facut sex si nu recunoaste! I-am spus clar ca nu ma supar, nu sunt deranjat dac-ar fi facut sex cu alta persoana.
Daca ma insel, spune-mi tu unde gresesc. Tu care ai vagin, cum iti explici disparitia durerii dupa 2 ani fara sex?
Tu spre exemplu, cand te-ai dezvirginat, mai mult ca sigur, te-a durut(poate ma insel). Apoi, facand sex constant, nu mai simteai durerea(la penetrare). Am dreptate?
De aici tind sa cred ca ea a facut sex. Eu nu-mi pot explica cum, dupa 2 ani de zile de abstinenta, sa nu o doara, stiind ca ultima oara a durut-o.

De ce

11 Dec 2010, 20:06

Este Asa de important daca a mai fost si cu altcineva? Doar ati fost despartiti. O sa iti spuna ea adevarul la un moment dat, nu o stresa !!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.