Striptease ca preludiu

by: yolka
Buna "forumistilor" cum am vazut ca se spune pe aici, invat si eu caci sunt noua, asa ca iertati greselile. :)
In sfarsit, sa trec la subiect.. am urmarit cateva filmulete azi despre pole dance, pentru cei care nu stiu, inseamna striptease la "bara", si mi s-a parut fascinant. Nu ma intelegeti gresit, nu ma refer neaparat la ce se practica prin nightcluburile de pe la noi, ci am vazut concursuri. Ceva de genul : http://www.youtube.com/watch?v=u6KnUW9N3Zo
Si hai sa fim seriosi, ce femeie nu siar dori sa poata face un mic spectacol de gen, daca nu la acest nivel, in dormitor daca vreti.Celebritatile recomanda astfel de cursuri, am auzit de ceva dvduri cu Carmen Electra. Am fost putin descurajata insa cand am vazut ca nu sunt astfel de cursuri in cluj. Are cineva ceva info? Si tare as vrea sa aflu si niste pareri, de la femei, cat si barbati despre acest subiect.

motogirl281184

motogirl281184

detalii

25 Dec 2008, 22:25

mai multe detalii se pot primi la telefon

egodog

egodog

hmmmmm

23 Dec 2008, 14:46

tot ceea ce conteaza in primul rand este sa te simti bine in pielea ta. oricate cursuri ai face, nu iti garanetaza ca nu te vei simti penibil in clipa in care vei dori sa pui totul in scena pt iubitul tau. conteaza sa fii relaxata, el la fel, si... sa te lasi purtata de muzica si pasiunea pt el. nu conteaza atat de mult coregrafia cat atitudinea

pluto

pluto

Irina

21 Dec 2008, 17:48

Spune-ne mai multe!!!! Unde se tin cursurile, cat costa, etc.

motogirl281184

motogirl281184

cursuri pole dancing

19 Nov 2008, 15:21

Curs in Bucuresti de pole dancing (dans la bara).
Detalii la 0723 149 648-Irina

bella_diavolessa

bella_diavolessa

Fetelor wake up 2

31 Dec 2007, 00:05

ah si apropo d unde bara.........:))

bella_diavolessa

bella_diavolessa

Fetelor wake up

31 Dec 2007, 00:00

Mei,mei Ovidiu are dreptate cine are nev d cursuri???Problema cred k este in faptul k nu avem incredere in noi(ma numar si eu printre cele care ar incerca sau si-ar dori sa poata face un striptease) si nu cred k la curusurile alea am invata s-o facem...iar miscarile ar fi ceva standard si nu stiu parca nu ar mai fi ceva personal si doar pt iubitul meu,nu?Nu cred k tre sa fie vreo coregrafie excelenta dar cum baiatul nostru zicea un toc inalt,dc s poate k pantofii sa fie rosii si o tinuta care incita si care ti s potriveste corpului cred k e d aj sa aprinda flacara si dc t mai dezbarci incet si pui si putina muzica nu cred k or sa mai conteze miscarile prea mult.Adik un gen d dans nu cred k s potriveste oricui....sunt atatea personalitati si tipuri d corpuri...cred k tre doar un picutz d curaj.asa k lasati curusrile si dati frau liber imaginatiei ah si nu va ganditi k el nu o va lua in serios k asta va va face sa va opriti la jumatatea drumului cum spunea Ovidiu..si ar strica tot.Da,cam asta e parerea mea,ficare femeie este unica si atrage in felul ei, intr-un preludiu nu cred k exista ceva standard...pup si action

ovidiutudoran

ovidiutudoran

Bety?

06 Nov 2007, 02:22

Nu avem nevoie de a doua mama. Sincer, a mea inca mai traieste:))

ovidiutudoran

ovidiutudoran

E misto...

06 Nov 2007, 02:21

Dar cu o singura conditie (adica mai multe): sa porti pantof cu toc de 12 (dar sa ai gleznele finute), ceva dantelat si sa nu te opresti (!) la jumatatea "drumului"...Daca se poate sa ai si 1,75 macar, bruneta, ochii albastri si parul pana la fund si ondulat, 65 kg...deja trebuie sa te rapesc...

inuyasha_to_kikyo

inuyasha_to_kikyo

Super idee...

18 Oct 2007, 17:38

Daca ar exista un astfel de curs, m-as inscrie si eu. Ar fi interesant, as putea sa practic asta ca sport extrem in dormitor la cat de impiedicata sunt.

pluto

pluto

continuare

13 Oct 2007, 12:54

....ce lucruri?

pluto

pluto

vreau si eu

12 Oct 2007, 16:56

In caz ca ati aflat ceva despre acest subiect, ma intereseaza si pe mine. La un moment dat, se faceau cursuri de dand la bara in clubul Lucky Love din Bucuresti, dar s-au sistat din lipsa de doritori:-(

danielacristache

danielacristache

cursuri dans la bara

02 Oct 2007, 11:09

buna ziua.bety,ma intereseaza si pe mine cu rsurile acelea de dans la bara.caut de ceva vreme si nu gasesc.imi poti da detalii,te rog?multumesc,daniela.

bety

bety

habar nu aveti

29 Sep 2007, 02:12

voi cei mai tineri cat de frumos e la a doua tinerete. casa e casa copii mari leafa merge serviciul ok esti sanatos...si TREABA merge

bety

bety

esti o rea!

29 Sep 2007, 02:09

exista tratamente reumatice....si crezi ca numai tu astepti nepoti? si ce daca vor avea o bunicuta dansatoare la bara? sau pe mesa acasa doar pt bunicutul?sa nu-mi spui ca partenerul tau ar sta indiferent la un astfel de show. stii care e treba? mi-am promis mie in gluma dar si in serios ca dupa ce imi iese permit worker m-apuc de cursuri de genul asta.si sotul meu de abea asteapta sa ma hotarasc.

bety

bety

sa dansez pe o masa

21 Sep 2007, 06:53

mi-am propus sa urmez un curs de dans la bara, dureaza cam 7luni costa ceva bani si cere timp.lucrez mult, dar un striptease pe o masa?antrenati-va in particular in fata unei oglinzi mari si trebuie sa iasa ceva scantei cand veti "la examen", eu am oglinzi in loc de usi la sifonier asa ca ma studiez si ,,,,ce daca am 45de ani? viata poate fi frumoasa daca stii ce sa faci

mona.monada

mona.monada

vreau si eu

29 Aug 2007, 11:43

Hihi, si pe mine m-ar intrese astfel de cursuri. Mi se pare un mod excelent de a te pastra in forma, si unde mai pui la bucuriile pe care i le faci prietenului :) Nici in Bucuresti nu am reusit sa gasesc asa ca astept o plecare in afara sa iau DVD-ul lui Carmen Electra...pana atunci cred ca am mai putea vedea de cateva ori show-urile date de Demi Moore in Striptease :)
Daca afli ceva noutati, let me know!!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.