Terente

by: lilly_buterfly
Aseara imi spunea o prietena ca a fost la IML in practica (este la medicina) si au fost si la muzeul din interior. Curioasa sa vada "exemplarul" lui Terente a fost dezamagita sa afle ca nu il mai expun, din cauza de deteriorare. Acum ma intreba pe mine daca l-am vazut si daca chiar este "asa cum se povesteste". Opinii?

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Dar cica

15 Nov 2010, 14:08

l-au scos din cauza ca se "deteriorase". Dar oare nu era in formol? cum se putea deteriora?

scorpion_girl

scorpion_girl

L-au

11 Nov 2010, 09:26

scos din vitrina. Iti inchipui cate frustrari poate crea un asemenea exemplar masculilor?! :))

tashulina

tashulina

Eu am vizitat

25 Oct 2010, 14:45

muzeul din Mina Minovici prin 2004 si era expus pe vremea aia. Arata intr-adevar...impresionant :))

alexandras

alexandras

..

25 Oct 2010, 11:27

:)) s-a dus si cu terente

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.