Vreau penisul mai mare !!

by: andrei1991
Salut. Am 18 ani si sunt nemultumit de marimea penisului meu .Desi am auzit de la doctori ca marimea penisului meu este normala ( 15 cm ), ma simt intimidat atunci cand vreau sa am un contact sexual . As dori sa imi spuneti ceva metode de marire a penisului .

Multumesc !

midoo

midoo

SexShop Midoo

15 Sep 2015, 20:46

http://www.midoo.ro/33-inele-mansoane-prelungitoare

sfaturinet

sfaturinet

documenteaza-te

21 Sep 2010, 22:33

operatiile de marire a penisului iti pot mari obiectul doar cu maxim 1cm maxim 2 si, partea proasta e ca exista posibilitatea sa ai soarta lui Michael [Dumnezeu sa-l odihneasca!].

Daca o ai mai lunga de 15 cm cand este in erectie este "suficient". In timpul actului sexual sunt importante multe alte lucruri, pe langa dimensiune (preludiul (cum faci si cat faci),durata actului in sine, tipul miscarilor si pozitiile, ambientul etc).

So, degeaba o ai mare daca nu te pricepi nici sa nimeresti gaura care trebuie ;)

autumn

autumn

Eu cred

23 Aug 2010, 09:02

ca problema ta este de ordin psihologic, mai mult decat fizic. Ai mai avut contacte sexuale pena acum?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.