ce va excita cel mai mult?

by: cioco_bocco
ce va excita cel mai mult?
ce va excita cel mai mult !si de ce ?lasa ti pudismul la o parte..

gabriela_catalina

gabriela_catalina

mmm

28 Nov 2008, 10:57

cel mai tare ma excita cand ma saruta p burtica si........ mai jos un pic

egodog

egodog

hmmmm

16 Nov 2008, 18:52

ceafa, spatele, fesele... ca toata zona coloanei vertebrale... insa probabil cel mai mult ma excit atunci cand ma strange tare in brate si ma saruta pasional pe buze

buburuzik

buburuzik

mmmmmm

13 Nov 2008, 19:51

Cand ma musca usor de spate... mai ales la ceafa.. ma buburuzez toata :)

krsstnn

krsstnn

mie imi place

18 Iul 2008, 14:26

in afara de gat, sau limba in ureche, imi place la nebunie sa fiu sarutata pe spate, pe partea interioara a coapselor, pe genunchi[!!! am descoperit recent]....si de fapt cam peste tot :D:D

deushka

deushka

paiii

14 Dec 2007, 16:26

da...intr-adevar...si mie imi plac foarte mult sarutarile si mangaierile in zona gatului...totusi cand ma aflu in compania prietenului meu...simt ca orice mangaiere a lui ma innebuneste:>

poopoolina_dee

poopoolina_dee

misto intrebare :))

08 Nov 2007, 20:45

poi.. pe gat ma cutremur toata cand ma saruta cineva... si pe spate daca imi sufla incet... :D

ovidiutudoran

ovidiutudoran

Femeile inteligente...

06 Nov 2007, 02:32

Sa fiu sincer-sincer si eu sunt sensibil in zona gatului:)), foarte sensibil, chiar!

marianna1006

marianna1006

excitarea))))

25 Aug 2007, 21:22

mmmm saruturile in zona gitului

scorpiblue

scorpiblue

mmm....

25 Aug 2007, 15:21

atingerile acelea fine pe tot corpul...pur si simplu se zbarleste pielea pe mine! :)) Imi mai place foarte mult cand El incepe sa respire foarte greu, parca zice "Te rog" :> :X

erif

erif

eu...

22 Aug 2007, 20:01

eu ma excit super tare atunci cand ma saruta pa gat, cand ma atinge in zona buricului, dar cel mai si cel mai mult pe gat :D

qloty

qloty

imi cer scuze din start daca bancul e deplasat

06 Aug 2007, 16:11

Erotism garantat
Iti place sa fii mangaiat?
Sa fii atins ???
Sa fii pipait?..
Sa fii incins?
Iti place sa simti respiratia celuilalt langa urechea ta?
Sau poate pe gat ori pe fata?
Iti place sa incerci pozitii noi?
Sa incepi rece si sa sfarsesti fierbinte si transpirat?
*RATB*... cu noi fanteziile tale devin realitate. Incearca-ne!!!...
30 de zile alaturi de noi...la un pret ce sfideaza concurenta..

anabeau

anabeau

hmmmm

05 Aug 2007, 15:41

...nu pot rezista mangaierilor si sarutarilor de pe gat...incep sa torc ca o pisicutza :)

diannaa

diannaa

mmmmmmm ce incitant

03 Aug 2007, 17:11

pai.....cam tot ce e legat de iubitul meu ma excita.Sarutul pe ureche ma face sa-mi pierd mintile.....mangaierile lui.....peste tot...si bineinteles respiratia lui pe corpul meu:D

celia

celia

wow...ce incitanta intrebare !!

02 Aug 2007, 22:33

O rasuflare aproape de trupul meu din a carei atingere sa-i simt doar mangaierea parului si mirosul fresh .... degete abia percepute unde nu ma astept, departe de acea rasuflare ma face sa ma zapacesc cu totul si sa imi trezesca in trup o armata de spadasii care se precipita saltandu-mi sanii si arcuindu-mi toata fiintza cautand cu buzele ....

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.