ma ajutati cu niste raspunsuri?!...va rog

by: sweety007
as avea nevoie de niste raspunsuri de la personane cu experienta....si am decis sa scriu aici...pt k sunt sigura k sunt destule persoane de treaba care ma pot ajuta.
deci...intr-o seara eu si iubitul meu ne-am infierbantat si am inceput sa ne dezbracam...am ramas in lenjerie...si am "mimat sexul"(intelegeti voi)...intrebarea mea este:daca a ejaculat e posibil sa fi trecut ceva de lenjerie(eu zic k nu)dar totusi vreau sa aud parerile celor cu mai multa experienta...sa fiu linistita
aaa...si inca o intrebare...totusi...cat rezista un spermatozoid de exemplu pe mana...sau pe haine?!
va multumes mult:*

sweety007

sweety007

:D

24 Ian 2008, 23:36

da...mersi fetelor...se pare k mi-am facut grije pt nimic....totul e bine
multumesc k a-ti fost alaturi de mine...k a-ti raspuns
papa

sweety007

sweety007

:)

11 Ian 2008, 17:13

multumes mult pentru raspunsuri...acum sunt linitita
pupici:*:*:*:*

bella_diavolessa

bella_diavolessa

calm down

11 Ian 2008, 16:44

Aceeasi parere, nu s-a intamplat nimik.Eu in schimb am inteles k are o durata d viata mai mare d cateva min dar stii?e cale lunga d afara sau chiar d p chilot sau chiar d p langa chilot pana in vagin si d acolo si mai d parte si cum ai mai auzit nu sunt superspermatozoizi asa k t poti linistii.Dar dc data viitoare vei trece mai departe ai grija sa si gandesti k sa numai treci prin spaima k ceva s-a putut intampla,ok?Gandeste tu in locul lui,e cel mai sigur.pup

sweety007

sweety007

scuze

02 Ian 2008, 00:12

scuze k am postat mesajul de atatea ori...dar am avut ceva probleme cu netul :D

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.