o intrebare pentru doamne

by: moderator
Sunt un novice in ale dragostei. Cu toate ca nu sunt chiar asa de tanar, dar nu am avut parte de prea multe "partide"de sex si toate care au fost au avut loc cu partenere "iubiri".Nu am avut niciodata pertide "sportive" ci doar pe baza de sentimente. Totusi nu imi dau seama de ce are nevoie cu adevarat o femeie? si tu ca doar dragostea nu ajunge uneori. Ce conteaza pentru ea:lungimea penisului unui barbat si grosimea?,performanta (ca minute ma refer)?,omul cu acel penis? In dormitorul nostru este o adevarata "lupta" pentru a ajunge amandoi la orgasm si sunt extrem de multumit cand ea are.Sunt deschis la idei noi si tot ce inseamna sex nu ma frapeaza. uneori o stimulez(clitoridian)cu mana si vad ca acest lucru ai place,ba chiar are si orgasm.Eu am un penis 17-18cm masurat inpreuna cu ea de la baza scrotuluio pana la varf.Nu stiu cat este normalul.Cu fetele cu care am fost pana acum,au ramas putin suprinse de "aparatie",dar partenera mea actuala nu. Nu iam atins nicio data colul uterin,cu toate ca orgasme are. Este normal asa ceva? Intro discutie avuta cu ia, partenerul ei anterior era mai mare ,nu stiu si cu cat,dar sustine ca era mai mare . Este posibil o "intidere" a vaginului?

Nu s-a postat nici o replica.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.