prima oara ! la 17 ani ...

by: anomym
Mai am o luna si fac 17 ani,sunt cu un baiat de app 3 ani dar el e plecat inafara cu familia de catziva ani buni...nu am petrecut mult timp impreuna in astia 3 ani(doar in jur de 1 an jumate),in ultima perioada(8 luni mai exact-periada in care el a fost plecat si ink mai este) de cand nu ne-am mai vazut ..a inceput sa ma alinte,sa fie ff grijului si chiar se vede k tine la mine (asta se intampla pe mess si la tel) Nu e genul care sa arata sentimentele ..dar cu mn a inceput sa faca acest lucru...a inceput sa isi faca ff multe planuri de viitor..ma bucura ff tare asta pt k e tot ce am mai scump ..ma intzeleg de minune cu familia lui iar sora lui care este casatorita tot in afara este cea mai buna confidenta a mea. Aqm k v-am pov in mare viatza mea am o intrebare : am vorbit ff mult pe tema asta ,nu imi este jene sa vb cu el ..dak se va intampla sa fie el primu' si pe urma va trebui sa plece iar ..oare voi mai rezista sa ii dau voie la femei?!se va raci fatza de mine dupa ce o sa fiu a lui? :| pt k e baiat si ii intzeleg nevoile.. el nu ma obliga sa o fac cu el dar si eu imi doresc pt k pur si simplu il iubesc si hormonii isi fac efectu :)) astept sfaturi :D

eva31

eva31

Mai asteapta.

27 Apr 2011, 00:49

Auzi, de ce nu iti cauti tu pe cineva care sa fie langa tine tot timpul? Nu te culca cu el si gaseste-ti pe altul. La varsta ta, ai viata inainte. Si nu tot ce ``zboara`` se ``mananca`` si nu orice tip pe care il vezi doar cateva saptamani pe an si care iti spune ca te iubeste chiar vorbeste serios. Probabil tipul a ramas cu ideea ca vrea sa vada si cum e sexul cu tine.

madalutza

madalutza

Mda ...

11 Iul 2010, 17:17

orice fapta are si repercusiuni ... fie bune fie rele ... cum ar fi sa dam inapoi de la un lucru doar ca ne gandim la ce se va dupa? ... o sa deveniti majori si veti incepe sa actionati fara un tutore langa voi ... din cate ne-ai spus, prietenul tau vrea sa fiti impreuna ... eu cred ca se va intampla asta daca vreti amandoi ... si legat de sex ... incercati orice va indeamna inima ... sa ne spui cum evolueaza relatia :)

anomym

anomym

va multzumesc pt sfaturi

16 Apr 2010, 18:24

Stiu ca multe persoane nu cred in relatziile la distantza ... dar uneori se mai intampla si asta... sufletului nu ii potzi comanda :( Si legat de faptul k este o relatzie momentan pe mess si la tel ..nici noua nu ne convine si ne e greu dar el cu prima ocazie cand ne voi intalnii si asta ff curand ..va trebui sa ia o decizie pt k relatzia la distantza eu una nu o mai pot suporta ...nu vreau sa renuntze la familia lui si sa ramana aici ..dar asta e singura solutzie pe care a gasit-o el pana fac eu 18-19 ani pt a-mi putea termina liceul..sa-l las sa faca asta?!

ella8789

ella8789

asculta-ti inima!

16 Apr 2010, 13:45

daca tu esti hotarata sa faci pasul asta important cu acest baiat si relatia voastra este asa cum spui, eu zic sa faci ce-ti spune inima. personal, nu cred in relatiile la distanta, dar cine stie. unde pui ca pana la urma o sa trebuiasca sa faci pana la urma pasul asta si daca tot esti indragostita de ce nu? daca se va intampla sa ramai fara el, macar stii k nu a fost din cauza k nu ai oferit tot in relatia asta. mai bine faci lucrurile atunci cand le simti decat sa ramai cu rgret sau sa te gandesti....dar totusi cum ar fi fost daca as fi procedat asa... succes in alegere si nu uita, timpul le rezolva pe toate, asa ca sa nu te temi de ce va urma! urmeaza-ti inima!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.