sex oral

by: laura86
Am o nelamurire...citeam pe site parerile pro si contra inghitirii..spermei. poate suna copilareste, dar exista vreun risc de sarcina dupa ingurgitare?

ancutsel

ancutsel

p.s.:

11 Nov 2008, 00:26

R E L E L O R

Laura daca cumva mai ai vreo intrebata legata de orice sa stii ca pe langa anumite persoane rautacioase vor exista si oameni binevoitori si dornici sa te lamureasca in orice privinta.Ai griji de tine!Pupici!

ancutsel

ancutsel

draga mea lacme...

11 Nov 2008, 00:22

Laura nu a precizat daca a facut sau nu sex oral:)
Poate nu a facut ,vrea sa faca si tocmai de asta a intrebat.
Ce zici de asta?

ancutsel

ancutsel

mai fetelor...

11 Nov 2008, 00:20

Voi v`ati documentat bine inainte sa va incepeti viata sexuala nu?Cate dintre noi nu a avut macar un dubiu cand am facut`o?Cate dintre noi stia exact ce este sexul,cu ce se mananca etc. etc.? Fiecare om este ignorant dintr`un anumit punct de vedere la orice inceput de drum.Nu conteaza ca e vorba de viata sexuala,job,casatorie...Fiti mai indulgente va rog. Laura vrea sa fie lamurita nu sa i se faca morala.Si daca nu poate avea incredere in noi atunci in cine?

hookey

hookey

scumpa ariadna....

09 Nov 2008, 22:27

86 din dreptul numelui poate semnifica,intr-adevar...anul nasterii..insa dc socotim atent...rezultatul este 22...iar la 22 de ani,mi se pare grav sa nu stii anumite lucruri esentiale despre sex...nu trebuie sa fi expert la varsta aceasta,insa...cu picioarele pe pamant..DA!!

ralucutza15

ralucutza15

cateva completari

04 Mar 2007, 00:15

poti ramane insarcinata nu neaparat prin contact vaginal, exista cazuri de fete virgine sau nu care au dus la extrem jocurile sexuale incat au ramas insarcinate, si nu au facut sex de nici un fel....

st0rm_boy

st0rm_boy

.

19 Feb 2007, 05:56

sexul oral nu-l consider ca este o jignire pt femei doarece este foarte normal intro relatie indelungata...haideti sa fim occidentali nu??

amaryy

amaryy

alo

16 Feb 2007, 12:02

sex oral e sex oral nu are nici o legatura cu vaginu deci nu va mai ganditi la tot felu de prosti ca nu aveti cum sa ramaneti gravide mai ales daca nu vreti,,,,,,si prin penetrare vaginala la fel daca nu vrei nu ramai sunt atatea cai de protectie si acum nu prea este indicat sa inghiti,se spune ca sperma este buna pentru ten da dar nu orce sperma depinde de barbat daca organismul lui este sanatos

anca13

anca13

Acum ar mai urma o intreabare.

17 Ian 2007, 19:25

Dar daca se face sex anal raman insarcinata??Glumeam..De acord cu lacme si rada..Inainte de a face un pas trebuie sa stii care sunt consecintele..Parerea mea..Poate o sa credeti ca sunt rautacioasa..Dar asta e realitatea..de aici Se observa ce cunostinte aveti.:(

amy_angel

amy_angel

.

02 Ian 2007, 03:47

Ador sexul oral

lacme

lacme

rada

30 Sep 2006, 17:13

merci mult pt sustinere.
aia acum am obs ca laura este de-o seama cu mine si m-am ingrozit si mai tare.daca e la varsta asta nu stie cum poti ramane insarcinata.

lacme

lacme

TheLoveAngel

30 Sep 2006, 10:52

NU am vrut sa jicnesc pe nimeni dar repet:asa cum a stiut sa faca sex,indiferent daca normal sau oral,ar fi fost logic sa stie si cum poate ramane gravida.si eu cred ca de o astfel de atitudine au nevoie toate fetitele acelea care cred ca sunt mature si isi incep viata sexuala fara a avera habar de cu ce se mananca.

theloveangel

theloveangel

Draga Lacme

30 Sep 2006, 09:56

Daca Tu Esti Atotstiitoare Ce Mai Cauti Domne Pe Forumutile Astea.. Doar Sa Jignesti Pe Ceilalti Ce Cauta Diverse Informatii??? Sincer Fi Putin Mai Civilizata Si Mai Pretinete Ca Esti Cea Mai Desteapta Si Cei Ce Intreaba Sunt Niste Prosti! A Intrebat Daca Este Posibil Sa Raman Insarcinata Daca Inghite Sperma.. Ok Nu A Stiut.. Nu Cred Ca Merita Un Asemenea Raspus.. A NU Sti Unele Lucruri Nu Inseamna Ca Esti Prost Si Mai Ales Nu Trebuie Sa Ne Luam Asa De Acele Persoane! Tocmai De Asta S-au Deschis Atatea Subiecte Pe Forum.. Pentru A Circulatia De La O Persoana La Alta .. Pentru A Sti Mai Multe Fiecare Despre Corpul Nostru! Asta Este Parerea Mea Si Imi Cer Scuze Daca Te Deranjez Cu Ea.. Dar Asa Este.. Daca Vrei Sa Dai Informatii Celora Ce Le Cer Si Nu Stiu.. Fi Si Tu Mai Sociabila Si Nu Ne Mai Trata De La Distanta ! Eu Atat Am Avut De Spus In Legatura CuTine.. Si Cat Despre Intrebarea In Sine.. Ramai Insarcinata Numai Prin Contact Vaginal! V-am Pupat !

lacme

lacme

DA..............

29 Sep 2006, 18:40

daca ai vre-o mutatie genetica si tot ce inghiti ajunge in uter nu in stomac.nu te supara da asa cum ai stiut sa faci sex oral asa trebuia sa stii si cum poti ramane insarcinata

septembrie

septembrie

TheLoveAngel

28 Sep 2006, 18:50

Ai dreptate , si stai linistita ca nu m-a deranjat nimic din ce ai spus.
eu am stat cu el pana acum cu speranta ca se va schimba dar nu a fost asa , am luptat singura, am discutat cu el in mii de ocazii si fara nici un rezultat ,am ajuns sa cred k sta cu mine doar ca sa ma presioneze sa ma culc cu el si dupa sa-mi intoarca spatele , insa nu sunt chiar asa de proasta.
merci mult pt raspunsul tau. bye

theloveangel

theloveangel

Septembrie

28 Sep 2006, 12:21

In Primul Rand... Pentru Pasul Asta Tu Trbuie Sa Ferm Convinsa Ca Acest Baiat Merita Ceea Ce Doresti Tu Sa Ii Dai.. O Singura Intrebare Am Si Eu... De Ce Mai Continui Cu El Daca Situatia Intre Voi Este Atat De Tensionata.. Si Sincer Se Vede Ca Nu Tine La Tine??? Tu Ce Crezi.. Chiar Se Merita Renunti La Ceva De Pret Pentru O Asemenea Persoana??? Gandeste-te Putin.. El Ce Iti Ofera Tine??? Cearta.. Insulte.. Usi Trantite.. Telefoane Inchise In Nas.. Si Nu Aveti Decat 1 An Si Ceva.. Gandeste-te Bine La Ce Iti Doresti De La Viatza.. Si La Ce Iti Doresti De La Partenerul De Viatza! Mult Succes.. Si Sincer Grabeste-te Sa Iei O Decizie.. Pentru Ca Din Cate Vad Eu Si Nu Fie Cu Suparare.. Relatia Voastra Nu Prea Este Fondata.. El De Ce Sta Cu Tine Daca Te Trateaza Asa?? Cea Mai Buna Decizi Dupa Parerea Mea Este Sa Iti Iei Inima In Dinti Si Sa Discuti Serios Cu El.. Cat Mai Curand! Scuze Daca Am Zis Ceva Ce Te-ar Putea Deranja.. Este Parerea Mea! Pa Pa Te Pup SI Mult Succes Incontinuare!

septembrie

septembrie

poti face sex cu un baiat pentr care esti 0?

19 Sep 2006, 00:17

spuneam k relatia noastra a inceput sub egida cuvantului momentan dar vad k s-a sters asa k am completat.
astept sfaturile si parerile voastre

septembrie

septembrie

poti face sex cu cineva pentru care tu esti 0?

19 Sep 2006, 00:12

sunt impreuna cu prietenul meu de 1si putin.nu prea ne intelegem bine de fiecare data cand ne certam pleca trantind usa , sau ma lasa in mijlocul strazii, imi inchide telefonul in nas , daca nu fac exact ce vrea el se supara , ma insulta ...si niciodata nu vine sa ne impacam asteapta totul de la mine.
relatia noastra a inceput sub egida cuv. <>si simt ca nu-i pasa de mine.
problema e ca eu sunt virgina si i-am zis de la bun inceput ca daca realtia noastra nu o sa functioneze nu am de cand sa fac pasul de a ma culca cu el, si ma gandesc ca daca acum imi face ce-mi face dupa ....
defiecare data cand vorbim despre asta face presiuni, ma amenita ca ne vom desparti dar nu ma pot culca cu un baiat pentru care eu nu insem nimic in acest an de cand suntem impreuna nu a luptat deloc pentru realtia noastra .Eu tin la el dar el la mine nu sau cel putin din atitudinea lui nu reiese altceva .
ce sa fac crede-ti ca merita sa-ti sacrifici visele , sperantele , si prima oara care pentru orice fata , dupa parerea mea, ar trebui sa fie ceva special pentru cineva care nu are nici o intentie de viitor cu tine si care nu da doi lei pe tiene??

ariadna

ariadna

Laura86

11 Sep 2006, 09:13

Scumpa mea, in mod sigur nu ramai insarcinata. Iti recomand insa sa mergi la un medic ginecolog sau la un family planner si sa lamuresti cu el toate aceste discutii. Este varsta optima, deoarece din acest 86 alaturat numelui tau reiese ca ai 20 de ani. So go for it!

laura86

laura86

mersi pt lamuriri

08 Sep 2006, 00:05

stiu ca suna prosteste...dar uneori cand te gandesti intensiv la un lucru incepi sa ai indoieli chiar daca logic nu ar fi posibil sa se intample...mersi oricum:)

:))

06 Sep 2006, 03:27

100% Nu ramai insarcinata.Sperma trece si prin stomac ...unde este distrusa de sucul gastric.Din stomac pana in uter e cale lunga :D

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.