un mic ajutor va rog!!

by: plodscumpel
salut!!am o problema care ma tot framnta de ceva timp...acum vreo 3 zile am facut dragoste...pentru prima data...am facut-o protejat...am si sangerat...problema mea e urmatoarea...ieri mi-a venit ciclul..ceea ce as vrea sa stiu e : am sangerat pt ca eram in perioada apropiata venirii ciclului sau pt ca m-am dezvirginat...exista sanse sa fi ramas insarcinata chiar daca a fost protejat??? va rog din suflet sa ma ajutati!!! pupici!!!

ava774

ava774

?

27 Mai 2008, 17:44

Sigur nu esti un pierdevara la 30 de ani care se plictiseste si face misto pe forumuri?
Dupa ip te aflii cam intr-o zona cu multe cladiri de birouri... te plictisesti la job?

lolitalove

lolitalove

gerseala scuze :)

17 Mai 2008, 18:44

te asigur ca nu esti insarcinata

lolitalove

lolitalove

nu esti insarcinata

17 Mai 2008, 18:43

daca ti-a venit ciclul cand a trebuit ,la 3 zile ,inseamna ca nu esti insarcinata, si da ai fost dezvirginata .
ar fi o situatie un pic ciudata daca ciclul ti-a venit prea devreme si daca continua astfel si in urmatuarele lui , dr nici in acest caz te asigur ca ei insarcinata.

cielo

cielo

Oare cati ani ai?

13 Apr 2008, 13:01

Normal ca sangerarea s-a datorat faptului ca ai fost dezvirginata. Daca protectia a fost asa cum trebuie este exclus sa fi ramas insarcinata. Eu iti recomand sa te informezi mai mult in ceea ce priveste sexul si apoi sa treci la fapte. Presupun ca esti la o varsta relativ frageda si nu stii prea multe despre sex.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.