idei de cadouri

by: nonel
fetelor, ce cadouri mai faceti voi iubitilor/sotilor? eu pur si simplu nu mai am idei. Mereu e greu sa faci cadourilor barbatilor, asa cred. Ajutati-ma si pe mine cu niste sugestii va rog

Mersi

sunshine84

sunshine84

husa pentru ipad sau laptop personalizata cu mesaj

12 Dec 2012, 11:47

pe bune??? pai este cadaou pentru un barbat sau pentru un copil? si hanoracele alea chicioase unde sa le poarte, in casa?? Nonel, eu iti sugerez sa-i cumperi ceva util, ceva ce stii ca isi doreste sau...de ce planifici o excursie pentru amandoi??? cred ca il va incanta :)

andreeavladut

andreeavladut

Cadou pentru iubit/sot

11 Dec 2012, 18:09

Poti sa-i iei o husa pentru ipad sau laptop personalizata cu mesaje sau poze haioase sau un tricou, hanorac personalizat cu mesaje amuzante legate de profesia pe care o are, cu jucatori sau sportivi preferati,cu jocurile PC preferate sau sa imortalizezi cand trece la urmatorul nivel sau cu orice alte lucruri care crezi ca i s-ar potrivi. De obicei aici gasesti lucruri interesante la preturi rezonabile http://www.personalizare.bubizaurus.ro/produse/tricou-personalizat

irina_bulina

irina_bulina

Cadouri barbati

10 Dec 2012, 00:15

Pai are un anumit hobby? eu de exemplu i-am cumparat iubitului meu un nou set de accesorii pentru snowboard (ochelari, manuri si casca) :) Incearca sa te axezi pe ceea ce-i place, sau, incearca sa afli ce si-ar dori in aceasta perioada. Eu intotdeauna am evitat sa-i cumpar cosmetice de srabatori, mi se pare asa un cliseu stupid....

rodicalehadus

rodicalehadus

Cosmetice naturale

09 Dec 2012, 15:47

Poti schimba clasicele cosmetice din magazine cu cosmetice naturale 100%,aratand astfel ca iti pasa de sanatatea tenului si corpului sau.
Iti sugerez crema after shave SILVER SILK gama GREEN FOR YOU,productie romaneasca,sau geluri de dus,sampoane din aceeasi gama.Daca ti se pare interesant,ma poti contacta si iti trimit o lista de produse,descrierea lor si preturile.
Sper ca informatia a fost de ajutor!