Zodia pe care o cuceresti cel mai usor si zodia pe care o cuceresti cel mai greu

by: andreea_patrascu
Care este zodia pe care poti sa o cuceresti cel mai usor?Dar zodia pe care o cuceresti cel mai greu?

jo2003

jo2003

nelamurire maxima

14 Aug 2008, 12:05

eu nu stiu cum spuneti ca sagetatorii sunt ft usor de cucerit pt ca eu ma chinui sa cuceresc un sagetator si nu prea imi iese.....e drept e casatorit si are si o amanta.....ideea e ca eu vreau doar o noapte.....ce ma enerveaza ft tare e ca stiu cu siguranta maxima ca exista super atractie intre noi, inclusiv din partea lui....nu stiu ce sa mai fac!

Dupa parerea mea...

03 Iun 2008, 21:07

Scorpionii , pestii, taurii si racii sunt foarte usor de cucerit! Cel putin o mica privire si cateva vorbe , in cazul meu, sunt deajuns:D (bineinteles , exista si exceptii).

In legatura cu gemenii, insa, cunosc o persoana care are o inima de aur si care nu tine cont nicicum de aspectul partenerului sau alte maruntisuri...iubeste la maxim!

Zodii care, dupa mine, se lasa mai greu cucerite sunt: sagetatorii (cea mai rea experieta a mea..)si fecioara :)

sw33t_heart

sw33t_heart

:))

06 Apr 2008, 00:59

ryanna22 nu cred ca ai intalnit exceptia din pacate. exista 2 tipuri de sagetatori: cei care sunt aventurieri pana pe la 30-40 de ani si cei care pe la 30-40 devin aventurieri. Si eu cred ca gemenii sunt usor de cucerit, numai ca de f multe ori nu ne dam seama, deoarece ei nu-si arata sentimentele.

ryanna22

ryanna22

zodii

03 Mar 2008, 15:32

Eu am o relatie cu un sagetator de aproape 4 ani si nu e aventurier asa cum se zice despre acesti nativi.Din contra al meu e ffff fidel,sau poate depinde si de fata cum stie sa intretina relatia...Sau eu am intalnit exceptia!

bismarc_lady

bismarc_lady

...

02 Mar 2008, 15:06

noirdesir_maia

"...iar sagetatorii si gemenii par cel mai usor de cucerit"

Par...dar nu tot ce straluceste e aur :D

xtynam

xtynam

my opinion

02 Mar 2008, 13:42

Intradevar eu pot confirma varsatorii sunt cel mai greu de cucerit,eu fiind si in zodia varsator si va pot explica si de ce :pentru ca noi cautam marea iubire,acea persoana pe acre am asteptat-o toata viatza si careia ne vom darui total fara nici o retinere si nu vrem sa gresim in alegerea acesteia,iar despre sagetatori sunt perfect de acord;crezi k te iubesc cand de fapt sunt doar niste mari demagogi ai dragostei,nu sunt sinceri sau nu stiu ce vor de fapt de la o relatie:)dar ignoranta doare va spun eu i-am platit-o unuia

noirdesir_maia

noirdesir_maia

...

27 Feb 2008, 00:23

varsatorii sunt cel mai greu de cucerit,sunt prea dificili,iar sagetatorii si gemenii par cel mai usor de cucerit

bismarc_lady

bismarc_lady

Categoric SAGETATOR

25 Feb 2008, 00:05

Sagetatorul este barbatul care raspunde aproape instantaneu avansurilor unei femei! Dar cand sa zici: _ "Gata, Doamne! Este al meu!" _ trece la urmatoarea. :) Se comporta cu tine ca si cum ai fi femeia visurilor lui, dar la o privire mai atenta observi ca visele lui nu se limiteaza doar la o femeie...
Dupa parerea mea barbatul sagetator se incadreaza perfect atat ca raspuns pentru prima intrebare, cat si pentru cea de a doua. :)

o_bombonika

o_bombonika

mda...

20 Feb 2008, 18:02

nu stiu ce sa zic dar prietenul meu e in zodia varsator si eu l-am cucerit foarte repede..:D

geo_m_14

geo_m_14

greu

14 Feb 2008, 19:50

cata dreptate ai! in fruntea celor mai greu de cucerit stau varsatorii urmati de gemeni si de balanta. am avut relatii cu aceste zodii si pot certifica: sunt greu de cucerit!

fionda_rizzo

fionda_rizzo

:D

11 Feb 2008, 22:33

zodia pe care o cuceresti cel mai greu este geamanul,balanta si varsatorul.Sunt zodii de aer si nu prea au treaba cu lumea ,umbla in mai multe parti

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.