scorpioanca si fecioara?!

by: 
Am inceput sa cunosc un baiat in zodia fecioarei...ne intelegem bine sau, ne intelegeam pana la un punct dureros(cel putin pt mine). Sa incep cu inceputul...Ieri seara am ramas singurei, el insotindu-ma pana acasa. Preocupat ca eram asa tacuta, a intrebat ce am patit. I-am spus ca sunt suparata pe el..si aici au inceput "povestile". Am mers in scara blocului meu si dupa numeroasele lui tentative de a-mi scoate din gura adevarul, am hotarat sa-i spun. Dupa ce i-am insirat o parte din supararile mele m-a luat in brate... el este genul de baiat pervers deci nu sta numai la o singura fata. I-am reprosat asta si dupa ce a zis ca numai face, au trecut doua fete pe langa noi ..apoi a spus "vezi?! nu am pus mana, e un inceput!" si s-a bagat pur si simplu in sufletul meu si m-a strans in brate!
Acum incepe partea la care am dubii..astazi, a fost vorba ca spre seara iesim. Somnoros, ca l-am trezit eu, a iesit..dar se purta extrem de ciudat..si nu-l inteleg:( ieri seara i-am cerut sa ma accepte ca prietena iar astazi..era prea rece si distant.

Ce ne facem cu baietii astia, fetelor? Sfaturi??

sunshine84

sunshine84

baietii nascuti in zodia Fecioara

15 Feb 2012, 13:18

sunt foarte complicati, nu stii niciodata la ce sa te astepti de la ei....

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.