vreau sa cuceresc un baiat capricorn

by: crysssu
mie imi place de catva timp de un baiat din zodia capricorn...imi plake mult dar nu stiu qum sa`l fak s s uite l mn ca la viitoare prietena/iubita :D..

v rog s m ajutatzi[-o<

airam19

airam19

ce sa fac?

10 Feb 2010, 23:44

de apropae un an vorbesc si ma inteleg foarte bine cu un baiat in zodia capricorn. chiar daca nu suntem impreuna vorbeam ca si cand am fi fost, in gluma. mie a inceput sa imi placa de el si tot bateam apropuri. si el imi dadea cateva melodii dragute sa le ascult etc. cand i-am zis ca imi place de el a avut o reactie ciudata. dupa o discutie mai nasoala am ajuns la concluzia sa astept sa se obisnuiasca cu ideea. vro 2 sapt nu am mai vb si a inceut sa ma caute, dar nu mai pomeneste nimic de chestia asta. m-am mai suparat odata pe el dar si-a cerut iertare si se comporta mult mai frumos ca inainte. si inainte se purta prea bine. nu era ca ceilalti! eu nu as mai vrea sa ii zic nimic dar as vrea sa fiu cu el. ce fac?:D

anca13

anca13

Greu cu capricornii

12 Iun 2008, 20:09

Daca nu te vrea ca iubita..Fii prietena lui cea mai buna..Aranjeaza-te tot timpul fara sa astepti de la el complimente..Cu timpul se ataseaza de tine daca ii esti loiala.(unii dintre cei mai buni prieteni ai mei sunt capricorni..)Fii langa el neconditionat..Si fii cat poti tu de sexy.

Cu mare placere..

07 Iun 2008, 21:05

Astept sa-mi spui ce ai rezolvat:) Sper sa iasa bine;)

crysssu

crysssu

ms

07 Iun 2008, 12:38

itzi multzumesk pt sfaturi j aja voi fake...

iar dak sunt fete kre sunt q baietzi capricorni sa`mi spuna j mie qum i`au cucerit...

itzi multzumesk ffff mult pt sfaturi..itzi sunt recunoscatoare

cam greu..

06 Iun 2008, 19:42

..avand in vedere ca el nu te vede ca pe o viitoare iubita...Mi s-a intamplat si mie...numai ca eu am re nuntat.Poate ca atunci cand a vorbit cu acel baiat si i-a spus ca nu are prietena a zis intentionat..ca tu sa auzi..poate se razgandise:-?...Incearca sa mai vorbesti cu el (sper sa nu fie genul de baiat cu pretentii) si spune-i ca tu nu vrei sa renunti la el si daca nu vrea sa fie cu tine sa-ti spuna..:)

Sper sa reusesti...Bafta! >:D<

crysssu

crysssu

buna

05 Iun 2008, 15:56

da...ne cunoajtem..j n vdm destul d des...

am vb q el j i`am spus k imi plake de el..

da` el a trecut nepasator peste cuvintele mele j mi`a spus k are prietena...dar a doua zi tot el vorbea q un baiat j nu j`a dat seama k eu l`am auzit knd a spus k nu are niki o prietena...

itzi multzumesk pt sfaturi...dar kiar nuj qum s m apropii d el..s fiu k o pr buna pt el j apoy...el jtie k imi plake d el da` kiar nu fake nik...s poarta ff frm da` nik altcv...dak imi putetzi da mai moolt sfaturi in privintza asta v`aj fi ffff recunoscatoare

Da-ne mai multe detalii..

03 Iun 2008, 20:49

In primul rand...va cunoasteti? va intelegeti bine?

Nu prea am experienta cu capricornii pentru ca ii cam evit:D Stiu ca sunt de treaba, dar nu prea am vazut ca se tin de cuvant...poate capricornul tau e altfel:)

Ti-as sugera sa vorbesti cu el...sa profiti de momentul in care sunteti singuri si sa bati apropouri sau sa treci direct la subiect:)

In caz ca nu-l cunosti, trimite-i un "biletel":)

Iti urez bafta!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.