Deco trend: flori de aprtament si draperii colorate

by: anyela
Pentru mine venirea primaverii inseamna improspatarea casei cu flori de aprtament si schimbarea draperiilor cu unele mai colorate care sa-mi ridice starea de spirit de fiecare data cand ma intorc de la birou. Nue ste foarte costisitor si-ti da o stare de bine.:)

roxxroxy

roxxroxy

Draperiile viu colorate

30 Mar 2012, 17:50

Primavara imi place sa-mi reinnoiec casa cu draperii viu colorate.:)

decusut

decusut

Va place sa va confectionati singura hainele?

28 Mar 2012, 14:50

Pentru pasionatele de croitorie si handmade, oferim masini de cusut si de brodat, mese de calcat profesionale, diverse accesorii pentru croitorie: picioruse pentru cusaturi speciale (tiv, fermoar, matlasat, etc), foarfeci, planse de croi, accesorii de quilting, ata de brodat. Inscrieti-va pentru newsletter si urmariti promotiile noastre. Aveti incredere deplina, suntem distribuitori autorizati ai brandurilor de top, produsele sunt comercializate la prima mana, probam garantia calitatii cu certificatele ce insotesc produsele, si aveti service specializat la nevoie. Va stam la dispozitie on-line pentru intrebari si sfaturi utile, atat pentru incepatoare, cat si pentru "veterane" in ale cusutului! Vizitati magazinul nostru virtual www.decusut.ro. Ne gasiti si pe Facebook si Twitter.

wonderland

wonderland

Primavara

13 Mar 2012, 14:36

mie imi place sa pun pe pat asternuturi in culori vii, de preferat verde sau portocaliu si neaparat sa am o vaza cu flori de primavara in dormitor (prefer zambilele pentru ca au un miros divin); optez si pentru alte obiecte de decor, cum ar fi pernute colorat sau lumanarele cu parfumuri florale, colorate:) cand ma intorc de la birou ma simt foarte bine:)