Fier de calcat sau statie de calcat?

by: cassady
Sunt una dintre norocoasele care au avut sansa de a primi in cadrul campaniei de testare Buzzstore si Acasa cu Philips, una din statiile de testare Pilips PerfectCare Viva GC7035.

Va spun sincer ca desi am utilizat mereu produse Philips si aveam mare incredere in ele nu m-am gandit ca shimbarea fata de fiarele de calcat clasice va fi atat de mare si atat de vizibila in activitatea mea. Dar dupa aproape o luna de utilizare deja sunt un fan convins. In primul rand sunt incantata pentru ca pot sa calc orice, oricum si din orice pozitie fara sa-mi fie teama ca n-am setat corespunator in functie de material si sa ard ceva, in al doilea rand ca mamica sunt foarte multumita de sistemul de siguranta pentru ca se opreste singura cand e lasata nesupravegheata si piticii mei nu risca sa se accidenteze cand se joaca pe langa masa de calcat. Pe langa asta dat fiind perioada de criza continua in care traim astazi, sunt multumita pentru ca nu mai trebuie sa dau banii pe apa distilata pentru ca este adaptata si la apa de la robinet ceea ce inseamna economie la bugetul familiei.

Voi ce parere aveti despre aceasta statie de calcat? Ati incercat-o?

Nu s-a postat nici o replica.