Va place sa fiti la curent cu noutatile in amenajarea locuintei?

by: japonialove
sau optati pentru ceea ce va place si vi se potriveste?

danadaniela

danadaniela

toamna aceasta se poarta albastru

12 Oct 2015, 19:09

Culoarea aceste toamne este albastru. Idei interesante pentru decorarea casei http://casoteca.ro/tendinte-de-toamna-pentru-decorul-interior/

lililascar

lililascar

da, sunt la curent cu toate

27 Mai 2014, 18:01

Idei de amenajare, cum evolueaza piata imobiliara, etc. Am un teren pe care ma gandesc sa-l vand si sa cumpar un alt ap. sau garsoniera, pentru viitor, ca investitie. Citesc despre toate astea si compar preturi pe http://www.gimo.ro Inca nu m-am hotarat, ma mai documentez. Oricum, imi place sa fiu la curent cu tot, inclusiv cu moda. De fapt, exista moda si in designul interior, nu?

kellyabbot

kellyabbot

daaaa

14 Iun 2013, 13:44

:) Eu incerc mereu sa fiu la curent cu trendurile in design interior

cold_as_ice

cold_as_ice

cel mai bine

05 Sep 2012, 12:04

arata decoratiunile care te reprezinta, si nu cele care sunt la moda!

japonialove

japonialove

asa e

04 Iul 2012, 09:51

nici eu nu as opta pentru autocolante, in schimb imi place sa caut tot felul de noutati in decoratiuni:)

autocolante

03 Iul 2012, 19:43

Sunt dragute pentru camera copilului, dar cu toate astea eu prefer sa nu imi pun autocolante pe perete, folosesc altfel de decoratiuni

lilly_buterfly

lilly_buterfly

autocolant

02 Iul 2012, 10:15

eu nu vad nimic frumos la poza aia, un perete foarte incarcat, in culori anapoda....deci clar spun si eu "nu" autocolantelor

maryalexxa

maryalexxa

Cum sa fie tiganesc?:( nu cred ca stiu ei :))

02 Iul 2012, 00:36

acum fiecare cu parerea ei. Sunt foarte elegante si dau culoare peretelui...adica uita-te la poza asta, ti se pare tiganesc?? :-<

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=305514232842168&set=a.305514196175505.74083.35537&type=3

sunshine84

sunshine84

mie nu-mi plac autocolantele

29 Iun 2012, 11:26

mi se par tiganesti

maryalexxa

maryalexxa

optez pentru autocolant

28 Iun 2012, 23:47

Tot ce este nou imi da o stare de spirit muult mai placuta cand stau pur si simplu pe canapea si mauit in jur. Eu sincer optez pentru autocolante pentru perete ( cand ma plictisesc de ele le dau jos si lipesc altele) iar asa nu ma plictisesc de lavabil. Ele sunt si in trend cu timpurile noastre si sunt si fooarte utile. Eu le achizitionez de la o echipa de tineri din brasov dpmedia.ro . le fac pe comanda, imi fac absolut orice ,le desenez in creion ce vreau sa am pe perete iar din mana lor ies autocolantele mele unice :X Deci , daca vreti ceva nou , nu mobila e de vina , colorati camera dupa bunul vostru plac. www.facebook.com/dpmedia.ro

wonderland

wonderland

mie-mi plac lucrurile simple

29 Mai 2012, 15:41

atunci cand vine vorba de locuinta si intotdeauna am optat doar pentru ceea ce mi-a placut:) nu am vrut niciodata sa ma iau dupa ce se "poarta", pentru ca dup-aia mi-era teama sa nu-mi zica cineva ca trebuie sa renovez iar pentru ca acel stil s-a invechit...