Crema marire sani?

by: oanaxxs
Buna, am gasit aceasta crema pentru marirea sanilor, am gasit-o de ceva timp dar nu imi permiteam sa o cumpar si acum este la oferta, as vrea sa stiu ce parere aveti de crema

http://actds.me/?target=PBZUHCYIQDAlQFoGaW9lEgYORD5LYFFZEHQbAWJY&sr=1&ap=462

margo80

margo80

Fermitatea sanilor

03 Aug 2016, 14:34

Exista si pilule care ajuta pentru fermitatea sanilor. Eu am gasit un produs ce se cheama Breastfast, dar sunt mult mai multe.

paula01

paula01

Creme marirea sanilor

25 Feb 2016, 12:07

Posibil sa fie bune si cremele.

andree_a

andree_a

implanturi

16 Sep 2015, 13:39

Buna, Oana. Eu am incercat o gramada de creme si produse naturiste care promiteau cresterea in volum a sanilor fara interventie chirurgicala dar nu au dat rezultate si ca sa nu mai spun cati bani am cheltuit. Intr-un final m-am hotarat sa imi pun implanturi cu silicon, la dr. calin Dobos am mers. In sfarsit am sanii la care am visat. Te sfatuiesc sa apelezi si tu la implanturi sau mai nou la injectare cu grasime proprie, in cazul in care te sperie ideea de implant. Le mine a fost singura metoda care a functionat. Restul sunt doar pierdere de timp si bani.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.