Implant mamar Brasov

by: anca_diana
Buna fetelor, sunt noua pe aici.Are careva dintre voi timp pt a-mi da niste informatii referitoare la implanturile mamare? Doresc sa le pun la vara in Brasov..si sunt curioasa daca vre-una dintre voi a intampinat probleme..sau daca exista cineva care nu mi-ar recomanda. Adresa de mess anca_diana_84 Multumesc.

yadhira

yadhira

buna

24 Ian 2012, 14:20

Buna, si eu astept impresii de la fetele din Cj referitor la aceasta problema...sa speram ca nu asteptam amandoua degeaba si ca fetele vor fi amabile sa ne raspunda. Eu sunt programata la consultatie pe 1 februarie...daca vrei iti pot impartasi experienta mea avand in vedere ca tu vrei sa te operezi doar in vara...:)

anca_diana

anca_diana

Fetelorrrrr

10 Ian 2012, 13:54

Hideti fetelor, nu are nici una chef sa pov treaba cu implantul? Nu ma "imbarbateaza" si pe mine cineva?

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.