Recomandare chirurg estetician

by: simonica2016
Hey! Am si eu nevoie de parerea voastra. Vreau muuuult muuuult de tot sa imi maresc sanii! O prietena mi l-a recomandat pe doctorul Adrian Rebosapca! L-am cautat putin pe net si am vazut ca a avut un proces pentru malpraxis. Nu stiu ce sa fac, sa ma duc la el?? Voi ati auzit ceva despre acest doctor? Merciiiii

fbalinaa9831_Ioana_Daria

fbalinaa9831_Ioana_Daria

Silvia Stanculescu

12 Dec 2016, 12:31

Eu am fost la doctorul Silvia Stanculescu, la recomandarea mai multor prietene! Este extraordinara, putini medici ca ea in Romania! Am apelat la o rinoplastie, apoi marire de buze si ambele au decurs perfect! Sunt foarte multumita de schimbarile pe care le-am facut, ma simt mult mai bine in pielea mea si mult mai increzatoare! Ii raman recunoscatoare!

emanuela505

emanuela505

recomandare

20 Mai 2016, 12:50

buna, simonica! iti recomand cu cel mai mare drag sa mergi la dr. Silvia Stanculescu Vasalos. este o adevarata profesionista! mi-am facut de curand o marire de sani si sunt foarte incantata!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.