Recomandare chirurg estetician

by: simonica2016
Hey! Am si eu nevoie de parerea voastra. Vreau muuuult muuuult de tot sa imi maresc sanii! O prietena mi l-a recomandat pe doctorul Adrian Rebosapca! L-am cautat putin pe net si am vazut ca a avut un proces pentru malpraxis. Nu stiu ce sa fac, sa ma duc la el?? Voi ati auzit ceva despre acest doctor? Merciiiii

monacotowers

monacotowers

Marire sani Dr. Zegrea

22 Nov 2016, 11:19

Eu mi-am marit sanii la dr. Ion Zegrea in urma cu doi ani si pot spune ca sunt foarte fericita! Perioada de recuperare a fost mai dificila, dar mi s-a raspuns la toate intrebarile si curiozitatile, am fost ajutata f mult de d-l. doctor, chiar este minunat! Pe mine m-a influentat foarte mult aceasta schimbare, ma simt mult mai increzatoare si sigura pe sine!

butnarica

butnarica

marire sani

31 Mai 2016, 10:36

Hello! ti-l pot recomanda cu mare drag pe doctorul la care mi-am facut eu o interventie. Este Dr Kasem, acum cateva luni mi-am facut o operatie de marire a sanilor pentru ca ajunsesem sa fiu foarte complexata ca nu aveam sani. Sunt foooarte incantata de rezultat, in sfarsit nu mai este nevoie sa ma ascund :D Recomand!!

mihaela1980

mihaela1980

recomandare pentru tine

12 Apr 2016, 15:17

Buna, simonica! eu am fost la dr. Ion Zegrea, de la elysium din Bucuresti. iti recomand sa mergi cu mare drag.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.