Simulare marire sani pe calculator

by: irina_151
Dragele mele, nu ma pot hotari daca sa-mi pun silicoane sau nu. Nu stiu cum voi arata dupa operatie. Am auzit ca este un program special pe calculator care iti arata corpul tau cum va arata dupa operatie. Stie cineva despre ce este vorba?

marcelyna

marcelyna

Cresterea sanilor

29 Sep 2016, 10:55

Alina de 3 anu nu mai zici nimic. Tea ajutat produsul acela sa iti maresti dimensiunea sanilor?

alina20

alina20

Marirea sanilor cu Breastfast

07 Nov 2014, 12:55

Breastfast e un supliment pe baza de plante pentru marirea sanilor. E un produs facut din ingrediente naturale!

elizapopescu

elizapopescu

CLICK PHONE

25 Mai 2012, 14:25

Daca vreti sa vorbiti international la preturi foarte avantajoase accesati www.clickphone.ro

wonderland

wonderland

de ce minti cu asa ceva?

17 Mai 2012, 11:03

nu exista nicio crema care sa-ti mareasca sanii, daca vrei sa faci reclama eu zic sa faci in alta parte, ca aici nu pacalesti pe nimeni

mihaelasisel

mihaelasisel

crema pt marirea sanilor

16 Mai 2012, 21:56

buna eu am folosit o crema se numeste fulfill si este adusa din america si nu contine toxine practic faci un tratament cu ea timp de 6-8 sapt acesta are efect de tonifiere si marirea sanilor este foarte buna credema poti gasi mai multe informati pe pagina de web http://mihaela.mysisel.com

japonialove

japonialove

nu stiu foarte multe despre chirurgia estetica

10 Feb 2012, 12:14

insa operatiile de marire de sani nu mi se par o alegere potrivita, stiu ca depinde foarte mult de corp, daca se comporta normal sau nu dupa implant, pentru ca este vorba de un corp strain; am vazut un documentar despre o femeie care a fost nevoita sa renunte la implanturi dupa ce a facut infectie in urma operatiei

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.