rinoplastie

by: mirela
eu am inceput sa am mari probleme cu respiratia, ma trezesc cu o nara infundata, deocamdata nu sforai, dar nu vreau sa incep, asa ca tre sa fac neaparat interventia asta, daca mi-ar iesi un nas ca al lui ashley simpson (after) as fi cea mai fericita. M-am dus deja la o consultatie la dr. Silvia Stanculescu Vasalos si acum ma gandesc daca sa fac pasul cel mare acum inainte de Sarbatori sau mai astept pana la anul...faza e ca ori ma operez, ori merg in Austria, nu am bani de ambele! :))

andree_a

andree_a

rinoplastie

18 Dec 2014, 14:59

Buna!Eu mi-am facut o operatie de rinoplastie la dr Calin Dobos, anul trecut, tot inainte de sarbatori. Recuperarea a fost super rapida, rezultatul exact cum il voiam si nici n-a costat asa mult cum credeam. Te sfatuiesc sa mergi si la dumnealui, poate iti raman bani si sa pleci in vacanta! :) Bafta!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.